Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...Hostitelská ústředna?
Hostitelská pobočková ústředna je pojem, používaný pro označení předřazené ústředny, která je připojena na vstup telefonní ústředny, typicky například v administrativních budovách, kde je pobočková ústředna zákazníka napojena na hostitelskou ústřednu pronajímatele areálu. Pro volání do veřejné sítě je nutné kromě kódu pro přístup na veřejnou linku (obvykle "0" nebo "9") vlastní telefonní ústředny volit následně ještě kód hostitelské ústředny - moderní systémy však dokáží k volanému číslu přiřadit kód hostitelské ústředny automaticky.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?
(408 hl.)

ano, používáme - 18.1%

ne, ale plánujeme - 8.8%

ne, ani neplánujeme - 39.7%

co to je? - 33.3%

Hlasovat

Vítejte na specializovaném serveru o pobočkových telefonních ústřednách.

Snažíme se Vám zde poskytnout celou škálu informací z oboru telekomunikačních systémů. Od těch základních, přes vzorová řešení, případové studie, rady podle čeho se orientovat při výběru telefonní ústředny, typy, jak snížit náklady za telekomunikační služby, až po katalog jednotlivých produktů.  

U jednotlivých odborných termínů najdete odkaz na slovník pojmů s vyvětlením příslušného termínu. Věříme proto, že i uvedené odborné informace pro Vás budou jasné a srozumitelné.

Pokud přesto budete potřebovat s něčím poradit nebo se zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme si, aby náš server byl pro Vás užitečným zdrojem informací.

Team ustredny.cz

 

 

  Aktuální nabídka: Akce "Nová za starou" - sleva až 33%                      
  Prodlouženo
, platí do odvolání

 

Doporučujeme k přečtení:

Městský úřad Ivančice

Město Ivančice dosáhlo díky propojení svých jednotlivých lokalit pomocí technologie VoIP výrazných úspor za telekomunikační poplatky. Dodávka IP pobočkových ústředen byla realizována formou pronájmu, přičemž celková měsíční výše úspor již v první fázi téměř dvojnásobně převyšuje cenu za pronájem řešení. Přečtěte si více o optimalizaci služeb a technologií na tomto městském úřadě.

Chrudimská nemocnice

V průběhu rozsáhlé instalace telefonního systému bylo, s ohledem na nepřetržitý provoz nemocnice, zapotřebí zmírnit míru výpadku a zabezpečit možnost telefonování pro naléhavé případy. Dodavatel, společnost STAND CZ, tedy v zájmu maximálního zefektivnění a zkrácení doby trvání výměny postupovala podle podrobného předem vypracovaného harmonogramu. Přečtěte si případovou studii popisující průběh prací v Chrudimské nemocnici.

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004