Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...TAPI?
(Telephony Application Program Interface) - standardizované rozhraní společnosti Microsoft pro ovládání a komunikaci s telefonní ústřednou, např. řízení přepojování hovorů, správu call centra, tarifikaci apod., určené pro operační systém Windows.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

KX-TDA 600
Možnosti využití:

 

Panasonic KX-TDA600: Využití pro pečovatelské služby

Pečovatelské služby

Telekomunikační systém v ošetřovatelských zařízeních  a pečovateských domech musí především vyhovovat požadavkům potřebných lidí. Panasonic nabízí zakázková řešení, která lze integrovat s počítači a to jak pro podporu administrativních nástrojů, tak pro systémy tísňového volání. Tyto investice zajišťují bezpečnost prostřednictvím všestranných technologií, které nezestárnou ani v budoucnosti.
 
 

Ubytovací služby
Panasonic KX-TDA600: Využití v ubytovacích službách

Trh v oblasti ubytovacích služeb vyžaduje všestrannou, ekonomickou a snadno použitelnou komunikaci, která je maximálně spolehlivá a přizpůsobitelná individuálním potřebám. Snadná integrace s počítačem, umožňující účtovat pokoje hostů, a správa systému jsou zásadním požadavkem tohoto sektoru. Systémy Panasonic TDA PBX s IP možnostmi jsou dokonale vybaveny funkcemi a řešeními pro potřeby ubytovacích služeb.
 
 
 
Panasonic KX-TDA600: Využití ve zdravotnictví

Zdravotnictví

Efektivní a komplexní práce ve zdravotnictví vyžaduje dokonalé přizpůsobení telekomunikačního systému potřebám  tohoto typu činnosti. Na poli zdravotnictví se společnost Panasonic snaží zmírnit trvalý růst nákladů a umožňuje snadnou integraci technologií chránících životy.
 
 
 
 
Panasonic KX-TDA 600: Využití ve službách pro zákazníky

Zákaznické služby

Všichni chceme svým zákazníkům nabídnout nejlepší možné služby - to je dnes, ale co bude zítra? Telekomunikační systémy Panasonic nabízejí řešení orientovaná na služby, které lze rozšiřovat tak, aby vyhovovala potřebám zákazníků dnes i v budoucnosti.
 
 
 
 
Panasonic KX-TDA 600: Využití v administrativě

Administrativa

Veřejná správa se dnes považuje za poskytovatele služeb více než kdykoli předtím. Musí svoje služby vykonávat navzdory rostoucímu tlaku na minimalizaci nákladů orgánů státní, obecní i místní správy. Panasonic nabízí těmto  institucím telekomunikační řešení, která jim umožní držet náklady pod kontrolou.
 
 
 
 
Panasonic KX-TDA600: Využití při uzavírání obchodů

Obchod

V současném konkurenčním prostředí se pro zákazníky stává osobní kontakt stále důležitějším. Spokojenost zákazníků, maximální flexibilita a přístupnost představují rozhodující faktory v tomto sektoru. S řešeními od firmy Panasonic je vše, co budete potřebovat, již vestavěno jako standard.
 
 
 
 
Panasonic KX-TDA600: Využití pro stavby

Stavby

Zákazníci rádi investují pouze do kvalitních produktů, předvádějí jejich atraktivitu a umísťují je do krásného prostředí. A stejnou linii byste měli sledovat u svých komunikačních systémů. Jestliže pocházejí od firmy Panasonic, můžete si být jisti, že tyto důležité body byly úzkostlivě dodrženy, takže zákazníci mohou být hrdi na to, že vlastní systém Panasonic.
 
 
 
Panasonic KX-TDA600: Využití ve výrobních podnicích

Výrobní podniky

Vysoký stupeň flexibility, ekonomika a maximální spolehlivost, jakož i možnosti přizpůsobení individuálním požadavkům jsou důležitá kritéria, která musí telekomunikační systémy splňovat. Panasonic TDA PBX s IP možnostmi zde vyniká, protože byl vyvinut se zřetelem na potřeby výrobních závodů a provozů. Díky ultramoderní konstrukci připravené i pro budoucí řešení zažijete nový rozměr efektivní komunikace.
 
 
 
Panasonic KX-TDA600: Využití v logistice

Logistika

Logistika vyžaduje plynulý a spolehlivý přenos informací. Proto mají firmy, které se zabývají logistikou, specifické požadavky co se týče komunikací. Díky možnosti integrace do moderních EDP systémů a mobilnímu přístupu se systémy Panasonic s IP možnostmi stávají hybnou silou vašeho podnikání dnes, zítra i v budoucnosti.
 
 
 

Právo 
Panasonic KX-TDA 600: Využití v právnických firmách

Legislativní praxe právních firem, notářství, advokátních kanceláří, právních zástupců atd. má specificképožadavky v oblasti podnikatelské komunikace. Rozhovor právního zástupce s klientem je někdy nutné nahrávat, nebo může být zapotřebí hovory klientům účtovat. Právnické firmy mohou požadovat zabezpečení vchodů monitorováním IP kamerami. Systémy Panasonic TDA PBX s IP možnostmi oslovují všechny tyto specifické požadavky komunikace právních firem a nabízejí ještě celou řadu dalších řešení při výhodných nákladech.
 
 

 Leták KX-TDA600 ke stažení ve formátu PDF (748 kB)

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004