Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...VPN?
(Virtual private network) - virtuální privátní síť. Představuje takovou konfiguraci síťové infrastruktury, která pro dvě nebo více vzdálených lokalit zajišťuje transparentní propojení obdobně, jako by byly umístěny v jedné lokalitě.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

KX-TDA 600
Výhody IP komunikace:

 

Snadná komunikace

Digitální telefony Panasonic jsou elegantní, dobře ovladatelné a spolehlivé. Mezi jejich výhody patří zobrazení identifikace až s 24 znaky, velký, snadno čitelný šestiřádkový podsvícený displej, dobře viditelná kontrolka Zpráva / Hovor, navigační klávesy pro rychlé a snadné ovládání, nastavení 4 možných poloh sklonu pro vyšší pohodlí a USB rozhraní, které umožňuje snadné připojení k osobnímu počítači na bázi technologie plug-n-play.
 

Konstrukce připravená pro budoucnost

TDA PBX s IP možnostmi je komunikační nástroj, který poroste společně s vaší firmou. Tento systém s možnostmi rozsáhlého rozšiřování je připraven pro IP linky, IP telefony, IP kamery, IP CTI a další nová zařízení, která přijdou na trh v blízké budoucnosti.
 

Vyšší výkon za méně peněz

Systém Panasonic TDA PBX s IP možnostmi je vybaven špičkovými síťovými telekomunikačními technologiemi a technologiemi IP. S využitím těchto technologií mohou zákazníci při zachování nízkých nákladů dosáhnout jednoduché a spolehlivé vnitropodnikové komunikace, založené na vyhledání nejlevnějšího spojení.
- QSIG
- VoIP (Voice over Internet Protocol)
- Směrování s minimalizací nákladů (LCR)
 

Efektivita, kterou oceníte

Systém TDA PBX s IP možnostmi je nabit množstvím řešení, která vaší podnikatelské komunikaci přinesou pestrou nabídku výhod. Bezdrátové technologie DECT vám poskytnou volnost a mobilitu, umožňující přijímat i uskutečňovat důležité hovory z kteréhokoliv místa vaší firmy, a možnost příjmu i odesílání zpráv zhodnotí prakticky všechny vaše služby. Pokročilé funkce zákaznické linky zvyšují účinnost komunikace a umožňují efektivnější péči o zákazníky. Díky TDA PBX s IP možnostmi budete snadno přepojovat hovory, řídit operátory i kontrolovat užívání telefonního systému v kancelářích. Díky kompatibilitě se standardními protokoly počítačových technologií  API a CSTA může Panasonic TDA PBX s IP možnostmi sloužit jako jádro výkonného, nenahraditelného systému CTI integrovaného se záložním CRM systémem.
 

Spolehlivost

Přísný systém řízení a testování jakosti před opuštěním výrobních závodů společnosti Panasonic zajišťuje vysokou spolehlivost systému TDA PBX s IP možnostmi. Ten je již od návrhu vytvořen tak, aby umožňoval rychlou a snadnou údržbu, a omezil tak systémové prostoje na absolutní minimum. Díky podpoře technologie „hot-swap“ je také možné měnit a přidávat různé moduly, aniž by bylo nutné vypínat systém.
 

Cenově dostupný systém, který zhodnotí vaše podnikání

Nové funkce práce se zprávami zajišťují vyšší flexibilitu. Pokud právě nemáte dostatek pracovníků, může hovory vyřizovat služba Automated Attendant. Rozšířením na Unified Messaging, využívající technologii CTI, získáte kombinaci e-mailu, faxu a hlasové pošty, přinášející schopnost multimediální komunikace. Celý systém lze navíc nastavit individuálně, aby vyhovoval potřebám různých volajících. A pokud jej navíc doplníte systémem hlasové pošty Panasonic, získáte další funkce, které nabízí pouze Panasonic, jako je filtrování hovorů (Live Call Screening), obousměrné nahrávání (Two-Way Recording), či obousměrné předávání (Two-Way Transfer).
 
 

 Leták KX-TDA600 ke stažení ve formátu PDF (748 kB)

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004