Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...AoT?
Informace o délce trvání hovoru, poskytovaná po přípojné lince telekomunikačním operátorem.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-TDA 30
KX-TDA 30
Systém Panasonic KX-TDA 30 IP PBX představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí.
Systém staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní.
V souladu s úsilím společnosti Panasonic o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém  KX-TDA 30 IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologii příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod integrovaných v širokopásmových technologiích ve svém podnikání.
Systém KX-TDA 30 IP PBX od společnosti Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jimž vaše společnost komunikuje.
 
Digitální telefonní ústředna Panasonic KX-TDA 30 je modulární systém umožňující přizpůsobit svou výstavbu přáním a potřebám zákazníka. Maximální kapacita systému je 12 vstupních linek, 52 vnitřních poboček připojených pevným vedením a nebo 28 vnitřních poboček bezdrátových telefonů DECT v různých kombinacích. Jako vstupní linky mohou být požity linky HTS, ISDN 2

 

Dokument PDF Leták KX-TDA 30 ke stažení ve formátu PDF
            Další dokumenty ke stažení
Diskuse k článku: Panasonic KX-TDA 30

Datum: 11.07.2007 15:19:33; Od: Antonin Vortel
Titulek: Voip

Mam pbx KX-TDA 30, chtel bych vyuzit VOIP sluzby a rad bych ziskal nejake informace.

Co vse v oblasti VOIP mi tato ustredna dokaze nabidnout ( jestli ji muzu pres ip kartu pripojit k nejakemu SIP serveru...)


Dekuji AV
odpovědět

Datum: 20.06.2005 15:08:34; Od: Peter Slacik
Titulek: KX-TDA30 + KX-TDA15

Pisete, ze "...uživatelé, kteří mají v centrále firmy ústřednu KX-TDA100 [...], mají použitím protokolu QSIG možnost používat ve všech filiálkách ústředny KX-TDA30. Na základě číslovacího plánu lze potom každé pobočce [...] přiřadit telefonní číslo [...]".

Je takato kombinacia mozna aj s ustrednou KX-TDA30 v centrale a ustrednami KX-TDA15 na malych pobockach? Alebo KX-TDA30 nema na to pozadovanu funkcionalitu?
odpovědět

Datum: 20.06.2005 15:24:07; Od: Zdeněk Prax
Titulek: Re: KX-TDA30 + KX-TDA15

Pomocí Q-SIG protokolu lze libovolně propojovat všechny ústředny z řady KX-TDA.
odpovědět

Datum: 25.04.2005 11:22:06; Od: Anonym
Titulek: clip v ustedniach panasonic

checl by som pouzit ustrednu kx-tda 15, vstupna linka ISDN /aktivovany clip/ otazka: bude clip fungovat aj na analogovych pobockach, v pripade za analogove telefony maju podporu CLIP /napriklad siemens euroset..../
odpovědět

Datum: 29.04.2005 10:22:15; Od: USTREDNY.cz - Zdeněk Prax
Titulek: Re: clip v ustedniach panasonic

Telefonní ústředna Panasonic KX-TDA 15 již v základním provedení podporuje funkci CLIP na analogových pobočkách. V systému lze CLIP využívat na maximálně 8 analogových pobočkách. Samozřejmě lze použít každý telefon, který tuto funkci podporuje.
odpovědět

Zobrazení celé diskuse k tomuto článku (celkem 7 příspěvků)


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004