Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...Caller ID?
Identifikace volajícího, předávaná telekomunikačním operátorem. Umožňuje například zobrazení čísla volajícího na displeji telefonu nebo distribuci příchozích hovorů dle volajícího čísla (například hovor z Francie může vyzvánět přímo u pracovníka, který hovoří francouzsky).
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-TDA 100
KX-TDA 100
Systém Panasonic KX-TDA 100 IP PBX představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí.
Systém staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní.
V souladu s úsilím společnosti Panasonic o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém  KX-TDA 100 IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologii příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod integrovaných v širokopásmových technologiích ve svém podnikání.
Systém KX-TDA 100 IP PBX od společnosti Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jimž vaše společnost komunikuje.
 
Digitální telefonní ústředna Panasonic KX-TDA 100 je modulární systém umožňující přizpůsobit svou výstavbu přáním a potřebám zákazníka. Maximální kapacita systému je 64 vstupních linek, 128 vnitřních poboček připojených pevným vedením a 64 vnitřních poboček bezdrátových telefonů DECT. Jako vstupní linky mohou být požity linky HTS, ISDN 2 a ISDN 30.

 

Dokument PDFLeták KX-TDA 100 a KX-TDA 200 ke stažení ve formátu PDF (800 kB)
Popis systému KX-TDA 100 a KX-TDA 200 ke stažení ve formátu PDF (1,5 MB)
Další dokumenty ke stažení

Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004