Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...DISA?
Někdy se také označuje jako "pseudoprovolba". Umožňuje automatické vyzvednutí příchozího hovoru a výběr volané pobočky pokračováním ve volbě čísla. Po vyzvednutí hovoru je obvykle volajícímu přehrána hlasová zpráva (např. "Dovolali jste se do firmy XY, znáte-li číslo pobočky volaného pracovníka, pokračujte ve volbě, v opačném případě budete přepojeni na operátora").
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-TDA 200
KX-TDA 200
Systém Panasonic KX-TDA 200 IP PBX představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí.
Systém staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní.
V souladu s úsilím společnosti Panasonic o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém  KX-TDA 200 IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologii příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod integrovaných v širokopásmových technologiích ve svém podnikání.
Systém KX-TDA 200 IP PBX od společnosti Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jimž vaše společnost komunikuje.
 
Digitální telefonní ústředna Panasonic KX-TDA 200 je modulární systém umožňující přizpůsobit svou výstavbu přáním a potřebám zákazníka. Maximální kapacita systému je 128 vstupních linek, 256 vnitřních poboček připojených pevným vedením a 128 vnitřních poboček bezdrátových telefonů DECT. Jako vstupní linky mohou být požity linky HTS, ISDN 2 a ISDN 30.                                              

 

Leták KX-TDA 100Dokument PDF a KX-TDA 200 ke stažení ve formátu PDF (800 kB)
Popis systému KX-TDA 100 a KX-TDA 200 ke stažení ve formátu PDF (1,5 MB)
Další dokumenty ke stažení

 

Diskuse k článku: Panasonic KX-TDA 200

Datum: 15.09.2014 17:29:34; Od: Dimitar Teodosiev
Titulek: Bez titulku

TDA 8175 - PANASONIK:TX-29AD 3P-shanim tuto soucastko esli já maate a hci já zakoupit
odpovědět

Datum: 19.08.2010 13:38:39; Od: Vladimír Saska
Titulek: Upgrade TDA - TDE

Dobrý den,
rozhodujeme se jak integrovat regionální pracovníky pod systém PbÚ. Předpokládáme tedy upgrade TDa an TDE a systémové přístroje řady NT. Jsme schopni peo každý telefon zajistit VPN připojení via internet. Protože se ale jedná o reletivně vysoké investice, dotazoval jsem se odborníků u ISC na tento typ provozu a ti mi řekli, že ho ještě nikde nezprovoznili! To mě dost děsí. Nemohu předložit generálnímu řediteli finanční požadavky a pak teprve zkoumat zda jsme peníze nevyhodili. Jsme IT firma, disponujeme odborníky pro provoz sítí a já jsem i certifikován pro ústředny TDA. Přesto vše teď nevím co dál.
Má někdo z uživatelů zkučenosti s provozem poboček na TDE prostřednictvím internetu? A jaké?

odpovědět

Datum: 19.08.2010 13:46:40; Od: USTREDNY.cz
Titulek: Re: Upgrade TDA - TDE

Tato řešení realizujeme naprosto běžně, viz případové studie na tomto serveru (konkrétně např. Cígler Software, Městský úřad Ivančice, Smero) ve Menu->Řešení->Případové studie. Zakázku pro Vás můžeme bez problémů realizovat a doložit referencemi. Spojení viz Menu->Kontakty.
odpovědět

Datum: 01.10.2007 12:36:39; Od: Radek Pecha
Titulek: priúojeni k ustredne

Dobry den, pouzivame tuto ustrednu a poridili jsme si na zkousku soft. PA Assistance. Instalace na server probehla bez problemu a se stand.nastavenim. Zda se mi ale ze start PA serveru je prilis dlouhy (3 min) a navic a to je proc pisi se pak pres TCP/IP nepripoji k ustredne (porty jsou ponechany vychozi - tusim 33333). IP spojeni s ustrednou urcite funguje protoze ji jinym, takto pripojenym soft.konfigurujeme. Dekuji za napady
odpovědět

Datum: 01.10.2007 19:40:09; Od: USTREDNY.cz - Jan Matýšek
Titulek: Re: priúojeni k ustredne

Spojení může blokovat například firewall, podívejte se, zda máte PA uvedený ve vyjímkách, pokud máte firewall aktivní. Příčin ale může být více, težko řešit tento typ problému na dálku ...
odpovědět


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004