Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...Tarifikační software?
Specializovaný software umožňující sledování a vyhodnocování telefonního provozu. Obvykle poskytuje údaje jako je výpis informací o jednotlivých hovorech (např. volané číslo, cena, délka hovoru apod.), statistiky, grafické vyhodnocení atd. Tarifikační software bývá nainstalován na PC, připojeném k ústředně pomocí rozhraní SMDR nebo TAPI.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

ANTS CTI Panel

  

Příklad využití wallboardu v callcentru

 

ANTS CTI Panel je určen pro přehledné zobrazení požadovaných údajů v callcentru tak, aby operátoři i manažer callcentra byli průběžně informování o okamžitém stavu důležitých ukazatelů, jako je například počet hovorů čekajících ve frontě na odbavení.

ANTS CTI Panel zobrazuje zvolené údaje buď na připojeném externím LED displeji (tzv. wallboard) nebo na LCD či plasmovém monitoru s velkou úhlopříčkou. Umístěním displeje nebo monitoru na stěnu v prostorách call centra přispívá k motivaci operátorů obsluhovat hovory stanoveným způsobem (například s ohledem na rychlost, počet odbavených telefonátů, přihlašování do skupiny při nárůstu fronty apod.).

Dle volby typu displeje je možné zobrazovat jeden nebo i více údajů. Ty mohou být zobrazeny současně, pokud je zvolen displej odpovídajících rozměrů nebo je možné střídavé cyklické zobrazení jednotlivých údajů.

Volba zobrazených údajů je velmi variabilní a zahrnuje prakticky veškeré údaje, které je z pobočkové telefonní ústředny možné získat prostřednictvím rozhraní TAPI, příklad některých možností:

  • počet volajících ve frontě
  • počet přihlášených operátorů
  • počet ztracených (neobsloužených) hovorů za poslední minutu/hodinu apod.
  • počet obsloužených hovorů za poslední minutu/hodinu apod.
  • průměrná nebo maximální délka čekání volajícího za poslední minutu/hodinu apod.

 

 

Ukazatele, zobrazené na panelu, lze pohodlně editovat v designeru

 

Vzhledem k tomu, že volba zobrazených hodnot je prováděna formou definice z velkého množství možností, představují uvedené příklady jen malou část z možných variant. V případě zájmu o informaci, zda je možné zobrazení Vám potřebné hodnoty nás prosím kontaktuje.


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004