Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...MUTE?
Aktivováním funkce MUTE dojde k odpojení mikrofonu na pobočce, účastník nadále slyší protistranu, ale ta neslyší jeho. Funkci je možné využít například pro podání rychlé informace kolegovi v kanceláři v průběhu hovoru, aniž by byla protistrana rušena.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

VoIP/IP telefonní ústředny

Kancelářská komunikace se v současnosti odklání od tradičních telefonů k nízkonákladovým a flexibilním IP systémům, které v plném rozsahu využívají předností rychlého růstu IP aplikací a globalizace.

 

Panasonic KX-NS1000

 

Zařízení jsou standardně vybavena novými IP funkcemi, které zvyšují jejich efektivitu a snižují komunikační náklady. Zahrnují rovněž pohodlné a velice efektivní funkce jako je bezdrátový provoz, hlasová pošta a CTI.

Společnostem, které uvažují o přechodu na plný IP systém, nabízejí systémy IP-PBX snadno ovladatelnou platformu, která se v širokém rozsahu přizpůsobí potřebám růstu společnosti i v budoucnu. Tyto modely navíc podporují tradiční telekomunikační linky, což umožňuje integraci IP systémů s konvenčními telefonními systémy jako jsou ISDN i analogové linky.

IP plaforma řešení firemní komunikace

Komunikační servery používané ve firemním prostředí by měly poskytovat řešení požadavků současných reálných firem, jako je zjednodušení a zkvalitnění komunikací, snižování nákladů, zvyšování produktivity, podpora malých a domácích firem a diverzifikace pracovišť. Měly by si poradit se všemi uvedenými požadavky a při tom se přizpůsobovat stylu fungování jednotlivých typů organizací.

Moderní komunikační servery jsou navrženy tak, aby plnily uvedené úkoly pomocí modulárních hardwarových a softwarových prostředků, které uživatelům dovolí přizpůsobit si komunikační systém vlastním potřebám.

Funkce systémů je možné snadno rozšiřovat doplňováním softwarových aplikací a licencí tak, aby celý systém vyhověl požadavkům libovolné firmy bez ohledu na to, jestli je velká nebo malá.

Servery Panasonic KX-NS1000, KX-NS700 a KX-NS500 jsou postaveny na digitálních, IP a SIP technologiích s výkonnými vestavěnými komponentami sjednocené spolupráce a komunikace včetně nástrojů pracovní plochy, zasílání zpráv a interaktivního systému hlasové odezvy, který ve spolupráci s komplexní řadou terminálů, příslušenství a aplikačního softwaru zajišťuje, že se tyto systémy mohou přizpůsobit tak, aby splňovaly všechny komunikační požadavky vašeho podniku a podporovaly růst příjmů.

 

Tip: Přečtěte si také naše případové studie a  vzorová řešení, popisující nasazená řešení u skutečných a vzorových zákazníků, a příklady aplikací, popisující využití vybraných funkcí ústředen pro požadované zadání.

 

Tip: Prohlédněte si videoprezentaci Pokročilé funkce PBX, zahrnující bezdrátová zařízení, integraci mobilních telefonů, QSIG síťování, ICD skupiny, CTI aplikace, Automatickou spojovatelku a Jednotnou distribuci hovorů.

 

Podrobnější informace o IP systémech na našem webu naleznete pod odkazy níže:

Panasonic IP systémy:

Avaya IP systémy:

Alcatel IP systémy:

Starší:

 

 

 

 

Diskuse k článku: VoIP / IP / digitální telefonní ústředny

Datum: 19.12.2011 14:56:39; Od: Anonym2
Titulek: Bez titulku

Chtěl bych se zeptat, jestlipak nejde zmenit ip adresa z jistych duvodu bych to potreboval diky za odpoved
odpovědět

Datum: 18.11.2011 17:06:36; Od: renata riegelová
Titulek: Bez titulku

dá se zjistit z jakého počítače byla odeslana sms zdarma??
odpovědět

Datum: 24.07.2011 19:44:16; Od: Peter Mokryš
Titulek: Bez titulku

dobry den ja by sem chtel zmenit IP adresu lebo se mi tam napojil nejaky hacker . mužete mi poradit? dekuju
odpovědět

Datum: 06.03.2011 14:53:58; Od: Jaroslav Novotný
Titulek: Bez titulku

Dobrý den,chci Vás požádat o info. ohledně celkových nákladů na pořízení modemu atd. neboť chci volat přes internet do všech sítí v ČR.
A kolik by takové volání měsíčně stálo.
Děkuji za info. S pozdravem.
odpovědět

Datum: 05.10.2010 21:47:15; Od: xmichl05
Titulek: hlasova zprava pro volajiciho na VoIP telefon

Dobrý den, rád bych zprovoznil nějaké vhodné a levné řešení (VoIP) pro následující aplikaci: volající vytočí moje tel. číslo, před samotným zazvoněním mého telefonu
mu bude do sluchátka přehrán vzkaz, který si předem nahraju do telefonu. Existuje možnost toto realizovat s nějakým VoIP telefonem bez použití ústředny? Příp. s jakým typem. Děkuji.
odpovědět

Zobrazení celé diskuse k tomuto článku (celkem 10 příspěvků)


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004