Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...Hostitelská ústředna?
Hostitelská pobočková ústředna je pojem, používaný pro označení předřazené ústředny, která je připojena na vstup telefonní ústředny, typicky například v administrativních budovách, kde je pobočková ústředna zákazníka napojena na hostitelskou ústřednu pronajímatele areálu. Pro volání do veřejné sítě je nutné kromě kódu pro přístup na veřejnou linku (obvykle "0" nebo "9") vlastní telefonní ústředny volit následně ještě kód hostitelské ústředny - moderní systémy však dokáží k volanému číslu přiřadit kód hostitelské ústředny automaticky.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

ANTS Voice Recording add-in rozšiřuje možnosti ANTS CTI Suite o funkci nahrávání hovoru (zvukového záznamu). Záznam muže být aktivován za vyžádání uživatelem aplikace ANTS CTI Client, nebo automaticky, pokud je nastaveno nahrávání příslušné pobočky telefonní ústředny, její vstupní linky a nebo pro konkrétního volajícího dle jeho telefonního čísla (identifikace CallerID). Využití je vhodné jak pro podporu obchodních procesů (např. zaznamenání poptávky zákazníka a kontaktních informací tak, aby nedošlo ke zkreslení informací při předání kompetentnímu obchodníkovi), tak například pro monitoring činnosti pracovníků v call centrech, což umožňuje jejich lepší zaškolení (korekce komunikace se zákazníkem dle firemních standardů), tak udržování kvality komunikace v rámci supervize. Častým využitím je samozřejmě také nasazení na reklamačních linkách nebo pro posouzení stížností zákazníků na komunikaci pracovníků v call centru.

Záznamy hovorů jsou ukládány ve formě zvukových souborů na server a je možné je přehrát buď přímo přehrávačem médií, jako je například Windows Media Player (součást instalace Microsoft Windows), nebo pomocí aplikace ANTS CTI Client. Výhodou druhého způsobu je možnost snadného nalezení záznamu ve výpisu hovorů aplikace CTI Client. Pokud k hovoru existuje jeden nebo více záznamů (uživatel aplikace CTI Client může nahrávat díky možnosti ručního ovládání nejenom celý hovor, ale i jeho jednotlivé úseky), je u hovoru v seznamu zobrazena ikona a uživatel si může spustit přehrání záznamu, přičemž klient si sám vyžádá od serveru příslušný soubor.

Pro využití možností Voice Recording add-in je třeba pobočkovou telefonní ústřednu vybavit systémem hlasové pošty (VoiceMail) a zajistit dostatečné místo pro nahrávky na pevném disku serveru.


Upozornění: Nahrávání hovoru podléhá zákonným omezením, která vyžadují, aby účastník byl informován o tom, že hovor je nahráván.


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004