Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...LCR?
(Low Cost Routing) - automatické směrování hovorů dle volaného čísla pro dosažení nižších nákladů díky např. směrování hovorů do zahraničí přes levnějšího alternativního telekomunikačního operátora nebo hovorů na mobilní telefony přes GSM bránu. Funkce je také někdy označována ARS (Automatic Routing System)
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-NCP 500 a KX-NCP 1000; VoIP / IP telefonní ústředna

Efektivní komunikace

KX-NCP500 a KX-NCP1000 s příslušenstvím

 

Zjednodušení jednotné komunikace

Síťové komunikační platformy Panasonic (KX-NCP) jsou vyspělá řešení, která svojí koncepcí umožňují fi rmám dosáhnout jednotné komunikace zdokonalením a zpřehledněním kancelářské komunikace díky novým aplikacím pro zvýšení produktivity.

Díky využití efektivnějších způsobů komunikace mezi zaměstnanci i zákazníky, umožňuje NCP platforma kdekoli a v kterémkoli okamžiku přístup k ohromnému množství fi remních komunikačních aplikací prostřednictvím řady inteligentních a intuitivně ovládaných pevných i bezdrátových zařízení. Patří k nim inteligentní IP terminály, pokročilé digitální terminály, Softphone pro PDA, bezdrátové přenosné stanice DECT a také standardní analogové pobočky. Kromě toho integrace mobilních telefonů umožňuje jejich uživatelům a vzdáleným pracovníkům zůstat v kontaktu i během cestování.

Připraveno k propojení – NCP platformy se vyznačují inovativními funkcemi IP telefonie jak v lokálních kancelářských, tak v širokopásmových sítích a mohou se připojit ke stále rostoucímu množství poskytovatelů SIP telefonních služeb a umožnit
tak fi rmám snížit náklady za komunikaci.

Platforma s bohatými funkcemi, které rozšíří vaše obchodní možnosti

Zdokonalte svoje podnikání řešeními, která jsou navržena tak, aby vyhověla vašim stále se měnícím potřebám – bezdrátovou
mobilitou, aplikacemi pro zvýšení produktivity, síťovými řešeními a společnou infrastrukturou, podporujícími firmy s místně i zeměpisně roztroušenými pobočkami při spojení se zákazníky – kdykoli a kdekoli.

Snadné rozmístění, správa i údržba – Řešení jednotné komunikace NCP společnosti Panasonic je vysoce spolehlivá platforma
s mnoha funkcemi a možnostmi rozšíření, pohodlně umístěná v rámci vaší sítě datové a hlasové komunikace, která zvýší vaši podnikatelskou produktivitu.

KX-NCP – Hlavní výhody

Nová NCP platforma, vysoce modulární a navržená pro zdokonalení fi remní komunikace, je ideálním systémem, který
řeší mnohé požadavky obchodní komunikace dneška. Díky inteligentnímu směrování hovorů a funkcím call centra,
společně s integrovanými aplikacemi zvyšujícími produktivitu, umožňují NCP platformy fi rmám účinně získat zákazníky,
poskytovat jim služby a udržet si je. Tyto nové platformy jsou vybaveny množstvím funkcí i aplikací, které zvýší vaši obchodní
produktivitu. K hlavním přednostem patří:

• Sdružená platforma umožňující fi rmám používat jednotnou komunikaci
• Integrovaná SIP telefonie prostřednictvím poskytovatelů SIP připojení
• Vestavěná podpora vyspělých IP vnitřních linek
• IP terminály a Softphone pro vzdálené pracovníky i pracoviště
• Integrace jednouživatelských, síťových i obchodních aplikací
• Vestavěné zpracování hlasových zpráv a funkce DISA
• Vyspělé jednotné zpracování zpráv volitelnými hlasovými systémy KX-TVM50 a TVM200
• Mobilní aplikace, které podporují mobilní telefony ve funkci vnitřní linky systému
• Snížení celkových nákladů na vlastnění
• Centralizovaná správa i aktualizace

Zdokonalte svoje podnikání platformou umožňující jednotnou komunikaci, určenou pro dynamickou obsluhu vysoce
rychlé a mnohostranné fi remní komunikace dneška, která vám pomůže být ve spojení s vašimi zákazníky a uživateli kdykoli
a kdekoli.

Vaše investice je chráněná

Systémy Panasonic KX-NCP jsou navrženy tak, aby byly modulární, rozšířitelné a fl exibilní jak po stránce technologické, tak z hlediska nabízených řešení podnikatelských aplikací. Připraveny k propojení – systémy jsou schopné využívat existující investice do digitálních vnitřních linek a linek ISDN. Konstrukčně vycházejí ze síťových komunikačních aplikací, které po aktivaci zajistí uživateli pohodlný a rychlý návrat investic. Architektura zaměřená na budoucnost a založená na otevřených standardech znamená, že si uživatelé mohou být jisti ochranou svých investic dnes i v budoucnosti.

Cenově dostupný systém, který zhodnotí vaše podnikání

Systémy Panasonic KX-NCP vynikají mimořádnou cenovou výhodností. Pro názornost – integrací mobilních telefonů
získají fi rmy možnost lepšího využití pracovní doby a dosažitelnosti zaměstnanců na „jednom telefonním čísle“, kteří jsou bez omezení své mobility dosažitelní stejně jako v kanceláři.

Spolehlivost

Spolehlivost systémů Panasonic NCP je zajištěna přísnými zkouškami kvality a testováním před expedicí, což vám zaručuje provoz bez problémů a starostí. NCP systém je již od návrhu vytvořen tak, aby umožňoval rychlou a snadnou údržbu a omezil tak potenciální prostoje na absolutní minimum.

Ekologicky přátelský

Od výroby až po odběr elektrické energie – systémy Panasonic KX-NCP jsou konstruovány s ohledem na životní prostředí, což vám přináší nižší náklady za odběr energie. Integrace mobilních telefonů, síťové spojení více pracovišť a nástroje pro spolupráci jsou potenciálně schopné pomoci vaší fi rmě snížit celkovou bilanci skleníkových plynů a omezit cestovní náklady. 

 

 

  Brožura KX-NCP500 a KX-NCP1000 ke stažení ve formátu pdf (1,46 MB)

  Karta Technická specifikace KX-NCP500 a KX-NCP1000 (945 kB)

  Další dokumenty ke stažení 


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004