Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...DTMF?
DTMF - Tónová volba. Každé klávese (0-9, #, * ...) na číselnici telefonního přístroje je přiřazen tón, podle nějž je identifikována klávesa při vytáčení telefonního čísla volaného účastníkem. Používá se i pro dálkové ovládání různých zařízení, jako jsou telefonní záznamníky, hlasová pošta apod.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

 

Panasonic KX-NCP 500 a KX-NCP 1000; VoIP / IP telefonní ústředna

 Firemní komunikace

Plynulejší obchodní komunikace

Řešení jednotné komunikace Panasonic NCP mohou fi rmám pomoci snížit náklady, zvýšit produktivitu a propojit všechny lokality bez ohledu na to, kde jsou. Systém, který je navržen s ohledem na účinné využití všech aspektů fi remní komunikace, umožňuje rychlou návratnost investic.

 

Panasonic KX-NCP: Schéma síťové komunikační platformy

 

 

Flexibilní komunikace díky síťovému propojení pracovišť

Síťová komunikační platforma KX-NCP využívá nejnovější digitální síťové technologie, VoIP (Voice over IP) a technologie SIP pro rentabilní odbavení vnitropodnikové i dálkové komunikace sdruženými hlasovými a datovými sítěmi. Systémy KX-NCP umožňují zákazníkům správu samostatných nebo síťově propojených systémů (IP sítě) z libovolného místa.

Řešení pro detašovaná pracoviště

Toto propojení umožňuje podnikům s více detašovanými pracovišti využívat výhod nízkých nákladů pro komunikaci mezi pobočkami využitím síťového propojení ISDN, podnikových sítí WAN nebo využitím služeb VPN, nabízených provozovateli síťových služeb. Systém podporuje vedle tradičního propojení ISDN QSIG také síťová propojení na základě SIP a H.323.

 

Skupina distribuce příchozích hovorů v síti detašovaných pracovišť

Skupinu distribuce příchozích hovorů (ICD) lze nastavit v rámci celé sítě několika systémů NCP. Pro větší fl exibilitu systém podporuje současné nebo zpožděné vyzvánění.

 

Kontrolky obsazenosti pro celou síť detašovaných pracovišť

Kontrolky obsazenosti sítě (Network – BLF) nebo Network Direct Station Selection (NDSS), umožňují monitorování vybraných linek v rámci celé sítě systému NCP jedním centrálním operátorem, který prostřednictvím tlačítek DSS může sledovat stav vybraných linek v rámci sítě.

 

Vzdálená správa přes IP síť

Prostřednictvím systémů KX-NCP lze dálkově spravovat jakoukoli konfi guraci – ať už jde o samostatný systém nebo systém s detašovanými pracovišti propojenými prostřednictvím IP sítě. Přístup k systému a jeho správa prakticky libovolného místa na zemi umožňuje rychlou aktualizaci a změny.

 

 

Panasonic KX-NCP: Síťové propojení více pracovišť

 

Síťování SIP

Díky vestavěnému rozhraní pro linky SIP mají nyní fi rmy možnost připojit své komunikační systémy NCP ke stále rostoucímu množství poskytovatelů SIP telefonních služeb (ITSP) a snížit si tak náklady za komunikaci prostřednictvím širokopásmových IP sítí.

 

 

 

  Brožura KX-NCP500 a KX-NCP1000 ke stažení ve formátu pdf (1,46 MB)

  Karta Technická specifikace KX-NCP500 a KX-NCP1000 (945 kB)

  Další dokumenty ke stažení 

 


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004