Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...XDP port?
(eXtended Digital Port) - rozšiřující port telefonní ústředny, umožňující rozdělení portu pro analogový a digitální telefonní přístroj.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

VoIP / IP komunikační systém
Panasonic KX-TDE 600
Plynulá komunikace díky technologiím IP

 

Vyspělý komunikační systém KX-TDE600 využívá nejnovější technologie VoIP (Voice over IP) a SIP pro rentabilní zpracování vnitropodnikové i dálkové komunikace sdruženými hlasovými a datovými sítěmi.

 

Vnější linky SIP

Díky vestavěnému rozhraní pro vnější linky SIP mají nyní firmy možnost připojit svůj IP komunikační systém KX-TDE600 ke stále rostoucímu počtu poskytovatelů SIP telefonních služeb (ITSP), a umožnit tak snížit náklady za komunikaci prostřednictvím širokopásmových IP sítí. Pokud společnosti chtějí, mohou využívat linky SIP jako svoje primární nízkonákladové rozhraní pro příchozí a odchozí hovory prostřednictvím širokopásmové IP sítě a jako zálohu používat analogové nebo ISDN vnější linky.

 

KX-TDE600 v síťovém propojení více pracovišť.

 

Flexibilní komunikace díky síťovému propojení pracovišť


Systém KX-TDE600 umožňuje zákazníkům správu samostatných nebo síťově propojených systémů (přes IP síť) z libovolného místa.

 

 • Řešení pro detašovaná pracoviště
  Toto propojení umožňuje podnikům s více detašovanými pracovišti využívat výhod nízkých nákladů pro komunikaci mezi pobočkami využitím síťového propojení ISDN, podnikových sítí WAN nebo využitím služeb VPN, nabízených provozovateli síťových služeb. Systém podporuje vedle tradičního propojení ISDN QSIG také síťová propojení na základě protokolů SIP a H.323.

 

 • Skupina distribuce příchozích hovorů v síti detašovaných pracovišťSkupinu distribuce příchozích hovorů (ICD) lze nastavit v rámci celé sítě několika systémů TDE IP PBX. Členy skupiny lze seskupit v rámci různých systémů TDE PBX a globálně tak vytvořit různá oddělení se stejným skupinovým ICD číslem. Pro všechny síťové ICD (NICD) skupiny lze pro účinnější obsluhu hovorů naprogramovat současné nebo zpožděné vyzvánění.

 

 • Kontrolky obsazenosti pro celou síť detašovaných pracovišť
  Kontrolky obsazenosti sítě (Network – BLF) nebo Network Direct Station Selection (NDSS), umožňují monitorování vybraných vnitřních linek v rámci celé sítě systému TDE IP PBX jedním centrálním operátorem prostřednictvím DSS tlačítek. Tyto vnitřní linky mohou být součástí globální sítě PBX QSIG propojené přes ISDN nebo VoIP. Pokud je kterákoli z předprogramovaných vnitřních linek obsazená, vyzvání nebo je v režimu „nevyrušovat“ (DND), DSS tlačítko této vnitřní linky na panelu operátora se rozsvítí a tím mu signalizuje její stav.

 

 • Vzdálená správa přes IP síť
  Se systémem KX-TDE600 mohou administrátoři dálkově spravovat jakoukoli konfi guraci – ať už jde o samostatný
  systém nebo systém s detašovanými pracovišti propojenými prostřednictvím IP sítě. Je k tomu zapotřebí
  pouze síťový počítač s aplikací PC Maintenance Console, která umožňuje rychlou a účinnou správu systému
  z libovolného místa.

 

Co je SIP

Session Initiation Protocol (SIP) Session Initiation Protocol, nebo zkráceně SIP, je otevřený signalizační protokol pro vytvoření libovolné komunikační relace VoIP v reálném čase, což společnostem přináší výhodnou možnost připojit standardní SIP telefony k systému KX-TDE600 IP PBX a používat je jako IP vnitřní linky.

Relace SIP může být jak prostý dvoucestný telefonní hovor, tak i složitá multimediální relace využívající hlasu, videa, webu nebo okamžitých zpráv. Schopnost vytvořit takové relace znamená, že SIP poskytuje možnosti využití mnoha inovativních služeb pro rozšíření potřeb firemní telefonie.
Komunita využívající internetovou hlasovou komunikaci (VoIP) přijala s rozhodující převahou SIP jako svůj protokol. SIP je standardem RFC (RFC 3261) komise Internet Engineering Task Force (IETF – www. ietf.org), což je orgán odpovědný za správu a vývoj mechanismů pro internet.

SIP se neustále vyvíjí a rozšiřuje tak, aby nesloužil pouze telefonování, ale poskytoval ucelený objem dalších aplikací
napomáhajících zdokonalování dostupných telekomunikačních řešení od hlasu po video a mnoho dalších.

 

Pro více informací čtěte:

 

  Leták KX-TDE 600 (1,37 MB)

  Karta Technická specifikace KX-TDE600 (869 kB)

  Další dokumenty ke stažení 


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004