Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...H.323?
Jeden z nejdůležitějších standardů ITU-T, řeší problematiku multimediálních přenosů přes IP prostředí. H.323 je zastřešením celé řady protokolů řady H.22x, které stanovují komunikaci čtyř základních komponent - Terminál, Gateway, Gatekeeper, MCU.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

VoIP / IP komunikační systém
Panasonic KX-TDE 600
Nekonečné možnosti s IP, DECT nebo digitálními terminály

 

S novým IP systémem KX-TDE600 si mohou společnosti vybrat kterýkoli typ telefonního terminálu – nové stylové IP terminály, standardní SIP terminály, bezdrátové DECT a digitální terminály. A díky podpoře řady digitálních i analogových telefonů nabízí systém KX-TDE600 firmám rozsáhlé možnosti voleb řešení, která nejlépe odpovídají potřebám jejich telefonní komunikace.

 

IP terminály řady NT300 – dokonalí týmoví hráči


Panasonic KX-TDE600 IP PBX podporuje nově uvedené IP terminály řady KX-NT300, které jsou stylové, intuitivní, uživatelsky přátelské a pohodlné pro všechny uživatele systémových terminálů.

IP terminály řady KX-NT300 vám nabízejí nový rozměr produktivní komunikace, připojení do širokopásmových sítí a péče o zákazníky. Tyto IP terminály vám zpřístupní výkon pokročilého systému KX-TDE600 IP PBX, který umožňuje rychlý přístup k celému spektru dalších funkcí a aplikací systému.

Díky hands-free hlasitému telefonu, potlačení echa a podpoře širokopásmového kodeku G.722 poskytují IP terminály vynikající kvalitu zvuku.

Navzdory velkému množství funkcí jsou IP terminály řady KX-NT300 velice snadno ovladatelné. Kromě všech
obvyklých funkcí IP terminály obsahují:

• Velký alfanumerický displej
• Dobře čitelný podsvětlený LCD displej
• Elektronická tlačítka s volitelným označením
• Modul Bluetooth pro připojení bezdrátové náhlavní soupravy
• Snadno ovladatelné navigační tlačítko
• Druhý IP port (některé modely) pro snížení nákladů a množství kabelů na stole
• Dvojí nastavení sklonu umožňuje nezávislé nastavení sklonu základní jednotky a LCD displeje
– Všechny tyto přidané funkce a vlastnosti jsou určeny pro zvýšení užitné hodnoty a komfortu.

 

Integrace s datovou sítí

 

Panasonic KX-TDE600: IP terminályIP terminály, které lze přímo připojit k datové síti, poskytují IP telefonní funkce s úrovní komfortu srovnatelného s osvědčenými terminály digitálních systémů. Prostřednictvím 2 konektorů Ethernet na zadním panelu IP terminálu mohou uživatelé snadno připojit svůj počítač nebo laptop do lokální podnikové sítě (LAN), což omezuje množství připojovacích kabelů na pracovišti. Vyspělé funkce těchto nových systémových IP terminálů vás zcela jistě překvapí.

 

Panasonic KX-TDE600: IP terminály

 

Vyspělé digitální systémové terminály


Vyspělé stolní telefony Panasonic řady KX-DT300 jsou navrženy pro náročné uživatele, vyžadující přístroje s množstvím funkcí, které odpovídají trvale se měnícím potřebám podniku.

Tyto snadno ovladatelné, vyspělé profesionální telefonní přístroje jsou určeny pro účinnou každodenní komunikaci. Ve spojení s TDE platformami jsou tyto digitální terminály mimořádně spolehlivé a poskytují velké množství funkcí
pro podporu všech řešení vašich fi remních aplikací.

Vynikají ergonomickým designem, vlastnostmi a funkcemi pro zvýšení každodenní produktivity uživatelů a jsou ideální pro řadu aplikací včetně kontaktních center, hotelových pokojů a vyspělých kancelářských aplikací s podporou nejrůznějších drátových i bezdrátových Bluetooth náhlavních souprav.

 

Podpora telefonu SIP


Díky vestavěné podpoře nejmodernějších SIP technologií lze k systému KX-TDE600 IP PBX připojit SIP telefony jako standardní vnitřní linky. Společnosti nyní mohou používat svoje standardní SIP telefony, připojené k systému KX-TDE600 IP PBX, jako IP vnitřní linky pro své pracovníky v kancelářích, na dislokovaných pracovištích i pracovníky na cestách, a umožnit jim tak spojení prostřednictvím vysokorychlostní širokopásmové IP sítě prakticky odkudkoli.

 

Panasonic KX-TDE600: digitální terminály Panasonic KX-TDE600: IP terminály

 

Panasonic KX-TDE600: IP terminály

 

Pro více informací čtěte:

 

  Leták KX-TDE 600 (1,37 MB)

  Karta Technická specifikace KX-TDE600 (869 kB)

  Další dokumenty ke stažení 


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004