Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...DECT?
Systém bezdrátového digitálního přenosu hlasu. Díky standardizovanému komunikačnímu protokolu umožňuje vzájemnou komunikaci bezšňůrových telefonů různých výrobců a jejich připojení jako poboček telefonní ústředny. Vyspělejší typy bezšňůrových telefonů umožňují pohyb mezi jednotlivými vysílači systému, které tak fungují obdobně jako základnové buňky mobilních telefonů GSM. DECT systém umožňuje vybudování lokální bezdrátové sítě, uživatelé připojení na telefonní ústřednu si mohou mezi sebou volat zdarma a být trvale dostupní po celé lokalitě pokryté signálem.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

VoIP / IP komunikační systém
Panasonic KX-TDE 600
Softwarová aplikační řešení

 

CTI (Computer Telephony Integration) je technologie, která slučuje přednosti telefonu a počítače pro účinné a přitom jednoduché zvýšení produktivity. IP systém KX-TDE600 podporuje integraci CTI s IP technologií prostřednictvím dvou osvědčených průmyslových standardů:
1. TAPI (Telephony Application Programming Interface) a
2. CSTA (Computer Supported Telecommunications Applications)

 

Přednosti CTI


S podporou rozhraní TAPI a CSTA lze používat nejrůznější telefonní aplikace, umocňující možnosti firemní komunikace a poskytující softwarové nástroje pro zvýšení produktivity vašeho podnikání. Systém KX-TDE600 IP PBX dokáže podporovat nepřeberné množství aplikací, pokrývajících všechny aspekty firemních požadavků.


Patří k nim mimo jiné:


• Kanceláře – zobrazení příchozích hovorů (Screen Pop), zobrazení obsazených linek, účtování hovorného atd.
• Kontaktní centra – zobrazení příchozích hovorů, integrace databáze CRM, přihlášení/odhlášení operátora, ACD statistiky atd.
• Hotely – dostupnost pokojů, přihlášení/odhlášení hosta, účtování atd.

 

Phone Assistant – sada aplikací pro vyšší produktivitu


Sada aplikací Panasonic Phone Assistant jsou vysoce intuitivní počítačové aplikace, které slučují účinnou techniku „ukaž a klikni“ se zobrazením přítomnosti a dosažitelnosti, integraci s aplikací Microsoft Outlook®, integraci oblíbených nástrojů TAPI a CRM (např. ACT, Goldmine, TwixTel) a mnoho dalších nástrojů pro zjednodušení a zdokonalení fi remní komunikace v reálném čase.

 

Zaměřeno na všechny oblasti s možností zdokonalení – aplikace pro vyšší produktivitu Phone Assistant obsahují:

Všechny aplikace, pokud jsou použité společně, mohou významně zvýšit produktivitu podniku a posunout
vaše podnikatelské aktivity na vyšší úroveň.

 

IP Softphone

Panasonic KX-NCS810X IP Softphone umožňuje pracovníkům na cestách, personálu prodeje a všem dalším pracovníkům kdykoli použít jejich počítač jako výkonný IP telefon pro přístup k podnikové IP síti. Uživatel se pouze musí připojit do podnikové IP sítě prostřednictvím bezpečné širokopásmové přípojky, umožňující využití aplikace IP Softphone. Všichni zaměstnanci mohou být nyní centrálně připojení k podnikové pobočkové ústředně KX-TDE600, poskytující jednoduchou, avšak cenově velice příznivou komunikaci VoIP. Panasonic IP Softphone

 

Softwarový doplněk PC Phone pro Microsoft® Outlook®

Panasonic PC Phone Aplikace CTI s jednoduchou obsluhou pro uživatele Microsoft® Outlook®. Tento software umožňuje snadné vytáčení kontaktních čísel a upozornění na příchozí hovory. (Vyžaduje digitální systémový terminál s modulem USB rozhraní pro počítač)

 

PC konzole

PC konzole představuje pro telefonní operátory výkonný a účinný nástroj pro zdokonalenou obsluhu hovorů a služby zákazníkům. PC konzole zobrazuje na obrazovce počítače informace o volajícím ještě před přijmutím hovoru operátorem a usnadňuje mu tak poskytování priorit příchozím hovorům, aby důležití zákazníci nemuseli čekat. Operátor má okamžitý přehled o volných a obsazených vnitřních linkách a může díky tomu jednoduchou technikou „ukaž a klikni“ přepojovat hovory a provádět další akce. Panasonic PC konzole

 

Pro více informací čtěte:

 

  Leták KX-TDE 600 (1,37 MB)

  Karta Technická specifikace KX-TDE600 (869 kB)

  Další dokumenty ke stažení 


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004