Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...COS?
(Class Of Services) - Funkce umožňující rozčlenění poboček ústředny do tříd (skupin), pro které je následně možno nastavit oprávnění volání, oprávnění pro využití nadstavbových funkcí jako je vstup do hovoru, zpětné přepojení hovoru do veřejné sítě apod..
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Videokonferenční systémy

Videokonferenční systémy umožňují realisticky živou videokomunikaci, zprostředkují věrné, efektivní, spolehlivé a cenově dostupné videokonference. Pomáhají lidem zvládnout více, cestovat méně a být při tom, ať už jsou kdekoliv.

 

 

 

 

 Zvládnout více

Jak pracovat efektivněji a zrychlit své podnikání? Využitím bohaté možnosti interakce při komunikaci tváří v tvář, odstraněním neurčitostí a nejednoznačností doprovázejících e-mailovou a telefonickou komunikaci. Sdílejte prezentace, dokumenty a multimedia se všemi účastníky ve stejném čase, umožněte kolegům rozptýleným po celém světě mnohem efektivnější spolupráci.

 

 Cestovat méně

Místo plýtvání časem na letištích a v letadlech se můžete během několika sekund spojit se svými kolegy po celém světě. Buďte v kontaktu s obchodními partnery z nejrůznějších lokalit, aniž byste opustili svou kancelář. Je to snadné, finančně výhodné a nevyžaduje to rozsáhlé plánování ani odborné znalosti.

 

 Být při tom

Videokonferenční systémy v kombinaci s mnoha funkcemi poskytují výkonné, flexibilní a snadno použitelné komunikační řešení. Díky obrazu a zvuku s vysokým rozlišením poskytují videokonferenční kvalitu, která zprostředkuje autentický uživatelský zážitek, při němž mají uživatelé pocit, jako by byli s kolegy ve stejné místnosti.

 

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004