Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...Tarifikační software?
Specializovaný software umožňující sledování a vyhodnocování telefonního provozu. Obvykle poskytuje údaje jako je výpis informací o jednotlivých hovorech (např. volané číslo, cena, délka hovoru apod.), statistiky, grafické vyhodnocení atd. Tarifikační software bývá nainstalován na PC, připojeném k ústředně pomocí rozhraní SMDR nebo TAPI.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Videokonferenční systémy

Videokonferenční systémy umožňují realisticky živou videokomunikaci, zprostředkují věrné, efektivní, spolehlivé a cenově dostupné videokonference. Pomáhají lidem zvládnout více, cestovat méně a být při tom, ať už jsou kdekoliv.

 

 

 

 

 Zvládnout více

Jak pracovat efektivněji a zrychlit své podnikání? Využitím bohaté možnosti interakce při komunikaci tváří v tvář, odstraněním neurčitostí a nejednoznačností doprovázejících e-mailovou a telefonickou komunikaci. Sdílejte prezentace, dokumenty a multimedia se všemi účastníky ve stejném čase, umožněte kolegům rozptýleným po celém světě mnohem efektivnější spolupráci.

 

 Cestovat méně

Místo plýtvání časem na letištích a v letadlech se můžete během několika sekund spojit se svými kolegy po celém světě. Buďte v kontaktu s obchodními partnery z nejrůznějších lokalit, aniž byste opustili svou kancelář. Je to snadné, finančně výhodné a nevyžaduje to rozsáhlé plánování ani odborné znalosti.

 

 Být při tom

Videokonferenční systémy v kombinaci s mnoha funkcemi poskytují výkonné, flexibilní a snadno použitelné komunikační řešení. Díky obrazu a zvuku s vysokým rozlišením poskytují videokonferenční kvalitu, která zprostředkuje autentický uživatelský zážitek, při němž mají uživatelé pocit, jako by byli s kolegy ve stejné místnosti.

 

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004