Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...Hlasová pošta?
(VM - Voice mail). Hlasová pošta je systém, používaný obvykle jako nadstavba pobočkové telefonní ústředny, umožňující digitální záznam hlasových zpráv pro jednotlivé uživatele, obdobně jako řada telefonních záznamníků. Obvykle umožňuje například i dálkové vyzvedávání a mazání zpráv po zadání hesla a podobně. Kvalitnější systémy hlasové pošty obsahují možnost vytvoření hlasového průvodce pro volající, například pro volbu jazyka komunikace, regionu, služby apod., programovatelné dle požadavku uživatele.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Room

Videokonference LifeSize Room

LifeSize® Room™ poskytuje video komunikaci s vysokým rozlišením
a řadu dalších funkcí prostřednictvím cenově dostupného a snadno použitelného systému.

Videokonference LifeSize Room

 

Video s vysokým rozlišením a mnoha funkcemi


Systém LifeSize® Room™ kombinuje systém s vysokým rozlišením s bohatou sadou funkcí, nabízí výkonné, flexibilní a snadno použitelné řešení bezprostřední obrazové komunikace.


LifeSize Room poskytuje (stejně jako všechny produkty LifeSize) špičkovou videokonferenční kvalitu, obraz a zvuk s vysokým rozlišením, které navodí autentický zážitek a pocit přímé účasti.

Systém LifeSize Room, který představuje ideální sestavu pro velké konferenční místnosti, umožňuje navázat videohovory s mnoha účastníky prostřednictvím integrovaného mnohabodového mostu s vysokým rozlišením. Větší počet účastníků lze současně zobrazit pomocí čtyřpásmové nepřetržité prezence nebo sledovat změněné záběry mezi volajícími automaticky pomocí šestipásmového hlasově aktivovaného systému přepínání. To vše bez externího zařízení, rozsáhlého plánování nebo asistence technika.


Díky schopnosti pracovat se dvěma monitory a dvěma kamerami disponuje systém LifeSize Room jedinečnou flexibilitou.Prezentace, dokumenty a multimedia lze sdílet se všemi účastníky v různých lokalitách, což umožní spolupracovat mnohem efektivněji.


Společnost LifeSize vyvinula videokomunikaci se zřetelem na absolutní uživatelskou jednoduchost. Když e-mail a telefon nepostačují, lze se spolehnout na videokomunikaci a osobní kontakt.

 

Vlastnosti systému LifeSize Room

 

Popis systému LifeSize Room

 Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

 Leták konferenční nábytek ClearOne v angličtině (271 kB)        

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004