Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...QSIG?
QSIG je signalizační protokol založený na ISDN, sloužící k propojení pobočkových ústředen. Díky protokolu Q.931, který je jeho součástí, zajišťuje přenos doplňkových služeb běžných u pobočkových ústředen, jako jsou např CLIP, CLIR (identifikace volajícího), COLP, COLR (identifikace volaného) apod.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Conference

Videokonference LifeSize Conference

LifeSize® Conference™ poskytuje jedinečný videokonferenční zážitek za zlomek ceny ostatních videokonferenčních systémů.

 

Cenově dostupná videokonference


Systémy LifeSize® Conference™ vám umožní zrychlit vaše globální podnikání – vytvoří působivé videokonferenční prostředí s vysokým rozlišením, v němž získáte autentické zážitky. Zvládnete více a budete moci cestovat méně. Na rozdíl od většiny videokonferenčních systémů je LifeSize Conference dostupnější většímu počtu organizací a přístupnější více pracovníkům.
LifeSize Conference spojuje lidi a umožňuje jim úspěšně vzájemně působit na velké vzdálenosti. Díky sledování mimiky, jazyka těla a gest budou vaše pocity správně pochopeny.


Úplné řešení videoinfrastruktury


Systém LifeSize Conference poskytuje organizátorům, integrátorům a audio-video konzultantům video infrastrukturu s vysokým rozlišením, potřebnou k vytvoření vlastních videokonferenčních celků. Může obsahovat větší množství zobrazovacích monitorů, až tři kamery s vysokým rozlišením a dotykový ovládací panel. LifeSize Conference vytváří výkonné a snadno ovladatelné videokonferenční prostředí.


Výkonný a flexibilní


Systém LifeSize Conference přináší jedinečnou flexibilitu. Narozdíl od individuálně navržených videokonferenčních prostor, které mohou komunikovat pouze s identickými systémy, je LifeSize Conference kompatibilní s běžně používanými normami a může pracovat v součinnosti téměř s každým videokonferečním systémem. Do konference lze zařadit větší počet účastníků z nejrůznějších lokalit. Jediným stiskem dálkového ovladače lze se všemi účastníky snadno sdílet presentace, dokumenty a multimedia.


Vysoké rozlišení: Působivý autentický zážitek


Systémy LifeSize Conference poskytuje obraz s úchvatným rozlišením – 30 snímků za sekundu a 1 280x720 pixelů. Ale vysoké rozlišení představuje mnohem více než jenom sadu parametrů. Vysoké rozlišení umožňuje zvládnout více práce, cestovat méně a být při tom.

 

Hlavní vlastnosti systému LifeSize Conference

 

Vlastnosti systému LifeSize Conference

Vlastnosti systému LifeSize Conference

Vlastnosti systému LifeSize Conference

 Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

 Leták konferenční nábytek ClearOne v angličtině (271 kB)        

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004