Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...VPN?
(Virtual private network) - virtuální privátní síť. Představuje takovou konfiguraci síťové infrastruktury, která pro dvě nebo více vzdálených lokalit zajišťuje transparentní propojení obdobně, jako by byly umístěny v jedné lokalitě.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Portfolio produktů LifeSize s vysokým rozlišením

 

Zvuk

LifeSize Phone

LifeSize® Phone™ – Autentický zážitek z videokonference vyžaduje zvuk ve vysokém rozlišení. Se 16 všesměrovými mikrofony poskytuje LifeSize Phone naprosto revoluční zvukovou kvalitu a prostorové pokrytí. Audio nebo videohovory lze vytáčet z telefonního rozhraní. LifeSize Phone je jak ve výhradně zvukových, ale i obrazových konfiguracíchschopenspolupracovats mnoha IP ústřednami a dosahuje snadné správy a integrace. Pro všechny videosystémy je k dispozici rovněž model LifeSize® MicPod™, jako alternativní mikrofon.

 

Systémy Lifesize jsou kompatibilní s produkty ClearOne.

 

Nexia VC

Nexia VC – Digitální procesor-matice, 8 vstupů mic/line s Echo Canceller (AEC), 2 vstupy mic/line, 4 sym výstupy s vyspělým DSP procesingem, integrovaný videokonferenční interface, linkový vstup a výstup, možnost ovládání lokálně pomocí PC, vzdáleně pomocí PC (po síti LAN, INTERNET), nebo dedikovaného PC ovladače daVinci, RS-232 pro možnost ovládání přes řídící systém. Vhodné pro videokonference.

ClearOne RAV RAV™ – Kvalitnější alternativa ke konferenčním telefonům. Poskytuje výrazně lepší kvalitu zvuku pro samostatné audiokonference, lze ho připojit k oblíbeným zařízením typu rich-media, jako jsou video a webové konferenční systémy pro lepší zvukový výkon.

Converge Pro 880

Converge Pro 880 – Digitální procesor-matice nové generace, 12 vstupů (8 mikrofonních a 4 stereo), 12 výstupů s vyspělým DSP procesingem, Echo Canceller (AEC), možnost jednoduchého rozšíření až na 64 vstupů a 64 výstupů, možnost ovládání lokálně pomocí PC, vzdáleně pomocí PC (po síti LAN, INTERNET), nebo dedikovaného dálkového ovladače, přepínání presetů a maker pomocí logických stavů.

 

Infrastruktura

LifeSize Transit

LifeSize® Transit™ – Kompletní řešení firewalluapřekladsíťovýchadres(NAT),kteréumožňuje videohovory v rámci a napříč podniků a organizací prostřednictvím bezpečně průchodných firewallů.LifeSizeTransitjezaložennaprotokoluSIPaposkytujesignalizační,mediální a registrační služby. Podporuje až 20 simultánních hovorů až do 1 Mb/s.

LifeSize Networker

LifeSize® Networker™ – Zdokonalená multifunkční brána, která provádí konektivitu mezi sítěmi IP a sítěmi s přepojováním okruhů. Řada kompaktních rozhraní v jedné jednotce:
1x LAN/Ethernet; 4x BRI (ISDN); 1x PRI (ISDN).

LifeSize Gateway

LifeSize® Gateway™ – Brána podnikové třídy z ISDN do IP s vysokým rozlišením, která přispívá ke snadnému a ekonomicky efektivnímu volání a propojení. Její úplnou správu zajišťuje intuitivní webové uživatelské rozhraní.

LifeSize Multipoint

LifeSize® Multipoint™ – Multibodové řízení s vysokým rozlišením navržené k podpoře vysoké kvality konferencí z mnoha lokalit. Je k dispozici v konfiguracis12a24porty.LifeSizeMultipoint je založen na standardech pro vzájemnou spolupráci s řadou systémů a lze jej spravovat prostřednictvím webového rozhraní.

 

Správa

LifeSize Control

LifeSize® Control™ – Software pro správu videozařízení mnoha dodavatelů. Poskytuje bezpečnou správu a řízení pracovního toku v reálném čase, webové plánování termínů, zprávy na vyžádání a export do formátu PDF a centralizované softwarové aktualizace. Založeno na platformě Microsoft.NET® s průmyslovým standardem správy relační databáze (RDBMS).

LifeSize Gatekeeper

LifeSize® Gatekeeper™ – Komunikační software na bázi IP poskytující úplnou a inteligentní správu telefonních a videokomunikačních sítí IP. Registrace jednotek MCU (Multipoint Conferencing Unit), bran a koncových bodů využívajících webové uživatelské rozhraní.

 

 Konferenční nábytek ClearOne

ClearOne konferenční nábytek

 Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

 Leták konferenční nábytek ClearOne v angličtině (271 kB)        

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004