Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...wallboard?
Externí LED displej připojený na ANTS CTI Panel, určený pro přehledné zobrazení požadovaných údajů v callcentru tak, aby operátoři i manažer callcentra byli průběžně informováni o okamžitém stavu důležitých ukazatelů, jako je například počet hovorů čekajících ve frontě na odbavení.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Passport

Revoluce v komunikaci na dálku "tváří v tvář"

Zažijte komunikaci ve vysokém HD rozlišení

Videokonference LifeSize Passport

 

Videokomunikace v dlani  

LifeSize Passport je revoluční HD videokonferenční systém. Jedná se o nejflexibilnější, nejdostupnější a uživatelsky nejpřívětivější zařízení vůbec.

LifeSize Passport je jediný HD video systém, který Vám poskytne kvalitní videokonferenční spojení a bezkonkurenční uživatelskou jednoduchost za natolik příznivou cenu, že jej ve své kanceláři bude moci využívat každý potřebný pracovník Vaší společnosti.

LifeSize Passport je díky svým rozměrům (mm) 206 x 121 x 33, hmotnosti 0,45 kg a kompaktnímu provedení prvním opravdu přenosným kvalitním telekonferenčním systémem. 

Pokrok ve videotechnologii

LifeSize Passport poskytuje opravdovou HD video kvalitu - 720p30 - umožňující přirozenou komunikaci s využitím běžného internetového připojení (1Mb/s). Passport je první videokonferenční zařízení, které podporuje aplikaci Skype, Váš kontakt s klienty a kolegy tak bude jednodušší než kdy předtím.

Tento videokonferenční systém je ideálním řešením pro jednotlivé kanceláře i zasedací místnosti. Passport Vám umožní zůstat ve spojení kdekoliv a kdykoliv. Snadné nastavení, spojení i celková obsluha, LifeSize Passport Vám na dálku během několika málo minut zprostředkuje komunikaci "tváří v tvář".

V dnešní globální ekonomice e-mailový nebo telefonní kontakt většinou nedostačuje. Pro dosažení úspěchu je důležitý smysluplný dialog a osobní setkání, cestování je však drahé a časově náročné. LifeSize Passport Vám umožní zvýšit produktivitu a eliminovat čas strávený na cestách. Návratnost Vaší investice nebyla nikdy zřetelnější.

 

 Výkonná. Jednoduchá. Cenově dostupná. Videokonference LifeSize Passport je přesně taková, jak očekáváte. 

  

Videokonference LifeSize Passport

 

 

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize Passport v angličtině PDF (491 kB)

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

   

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004