Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...LCR?
(Low Cost Routing) - automatické směrování hovorů dle volaného čísla pro dosažení nižších nákladů díky např. směrování hovorů do zahraničí přes levnějšího alternativního telekomunikačního operátora nebo hovorů na mobilní telefony přes GSM bránu. Funkce je také někdy označována ARS (Automatic Routing System)
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Room 220

Videokonference LifeSize Room 220

Přinášíme Full HD rozlišení pro co
nejreálnější zážitek z videokonference.

 

Mimořádný komunikační zážitek

Vychutnejte si celosvětově první videokonferenční systém s Full HD rozlišením. Stačí jediný letmý pohled a pochopíte, že to, čím se systémy LifeSize® odlišují, je pocit, který s nimi získáte – vynikající zážitek z videokomunikace napříč městy, zeměmi i kontinenty.

Řešení LifeSize® Room 220™ přináší veškeré dostupné technologické výdobytky současnosti, včetně Full HD rozlišení poskytujícího až 1920×1080 pixelů se 30 obr./s (1080p30) pro nejvyšší možné rozlišení nebo 1280×720 pixelů se 60 obr./s (720p60) pro nejlepší kvalitu obrazu s polovičním zpožděním. Kromě toho získáte také vestavěnou šestisměrnou multikonferenční jednotku pro řízení spojení (MCU) s funkcí děleného obrazu, změnami v komprimačních algoritmech (tzv. transcodingem) a digitálními vstupy a výstupy, to vše v kompaktní a elegantní jednotce, která je více než o polovinu menší oproti srovnatelným řešením jiných výrobců.


Flexibilita systému byla dále zdokonalena díky zvýšené pozornosti, kterou LifeSize věnuje vývoji uživatelsky přívětivých rozhraní. Systém LifeSize Room 220 je proto jednoduše ovladatelný. A protože LifeSize vyznává otevřenou architekturu, osvědčená interoperabilita jeho systémů umožňuje kompletní integraci do vaší stávající komunikační infrastruktury.


Získáte také mimořádný poměr šířky pásma a výkonu:


• 768 kbps/720p30
• 1,1 Mbps/720p60
• 1,7 Mbps/1080p30

 

V dnešní době je lepší být zde, než tam

Kromě nejmodernějších technologií, služeb a podpory vám LifeSize nabízí ten nejinteraktivnější zážitek z videokomunikace tváří v tvář. Díky výjimečné kvalitě a jednoduchosti použití systému LifeSize Room 220 bude od nynějška vaše komunikace na dálku produktivnější a reálnější. A stejně jako všechny ostatní LifeSize produkty vám i systém LifeSize Room 220 přináší mimořádnou kvalitu, jedinečnou flexibilitu a nepřekonatelný poměr ceny a výkonu.

 

Hlavní vlastnosti systému LifeSize Room 220

 

 

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

 Leták LifeSize Room 220 v angličtině PDF (965 kB) 

 Leták konferenční nábytek ClearOne v angličtině (271 kB)        

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004