Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...OHCA?
Funkce, umožňující hlasité upozornění uživatele systémového telefonu zvukovým signálem. Používá se například na upozornění účastníka spojovatelkou na další čekající hovor.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Room 220

Videokonference LifeSize Room 220

Přinášíme Full HD rozlišení pro co
nejreálnější zážitek z videokonference.

 

Mimořádný komunikační zážitek

Vychutnejte si celosvětově první videokonferenční systém s Full HD rozlišením. Stačí jediný letmý pohled a pochopíte, že to, čím se systémy LifeSize® odlišují, je pocit, který s nimi získáte – vynikající zážitek z videokomunikace napříč městy, zeměmi i kontinenty.

Řešení LifeSize® Room 220™ přináší veškeré dostupné technologické výdobytky současnosti, včetně Full HD rozlišení poskytujícího až 1920×1080 pixelů se 30 obr./s (1080p30) pro nejvyšší možné rozlišení nebo 1280×720 pixelů se 60 obr./s (720p60) pro nejlepší kvalitu obrazu s polovičním zpožděním. Kromě toho získáte také vestavěnou šestisměrnou multikonferenční jednotku pro řízení spojení (MCU) s funkcí děleného obrazu, změnami v komprimačních algoritmech (tzv. transcodingem) a digitálními vstupy a výstupy, to vše v kompaktní a elegantní jednotce, která je více než o polovinu menší oproti srovnatelným řešením jiných výrobců.


Flexibilita systému byla dále zdokonalena díky zvýšené pozornosti, kterou LifeSize věnuje vývoji uživatelsky přívětivých rozhraní. Systém LifeSize Room 220 je proto jednoduše ovladatelný. A protože LifeSize vyznává otevřenou architekturu, osvědčená interoperabilita jeho systémů umožňuje kompletní integraci do vaší stávající komunikační infrastruktury.


Získáte také mimořádný poměr šířky pásma a výkonu:


• 768 kbps/720p30
• 1,1 Mbps/720p60
• 1,7 Mbps/1080p30

 

V dnešní době je lepší být zde, než tam

Kromě nejmodernějších technologií, služeb a podpory vám LifeSize nabízí ten nejinteraktivnější zážitek z videokomunikace tváří v tvář. Díky výjimečné kvalitě a jednoduchosti použití systému LifeSize Room 220 bude od nynějška vaše komunikace na dálku produktivnější a reálnější. A stejně jako všechny ostatní LifeSize produkty vám i systém LifeSize Room 220 přináší mimořádnou kvalitu, jedinečnou flexibilitu a nepřekonatelný poměr ceny a výkonu.

 

Hlavní vlastnosti systému LifeSize Room 220

 

 

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

 Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

 Leták LifeSize Room 220 v angličtině PDF (965 kB) 

 Leták konferenční nábytek ClearOne v angličtině (271 kB)        

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004