Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...wallboard?
Externí LED displej připojený na ANTS CTI Panel, určený pro přehledné zobrazení požadovaných údajů v callcentru tak, aby operátoři i manažer callcentra byli průběžně informováni o okamžitém stavu důležitých ukazatelů, jako je například počet hovorů čekajících ve frontě na odbavení.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

LifeSize Conference 200

Videokonference LifeSize Conference 200

LifeSize® Conference 200™ nabízí Full HD rozlišení ušité na míru vašim potřebám

 

Virtuální setkání ve Full HD rozlišení

Vynikající řešení virtuálních setkání je nyní dostupné i mimo zasedací místnost

Nyní může více uživatelů na více místech využívat výhod virtuálního setkání ke zvýšení své produktivity a komunikovat tak tváří v tvář s kolegy ze vzdálených pracovišť.

LifeSize® Conference 200™ je dalším stupněm v oblasti virtuálních setkání – nabízí video ve Full HD rozlišení, třetinovou šířku pásma oproti srovnatelným řešením jiných výrobců a řadu možností instalace nad rámec běžných telekomunikačních systémů.

S řešením LifeSize Conference 200 získáte nejvyspělejší technologie dneška pro jedinečný zážitek z komunikace: Full HD s duálními streamy 1080p30, 720p60 a 720p30 pro sdílení dat a dokumentů, to vše v nejvyšší obrazové kvalitě a vysokém rozlišení. Kromě toho budete mít k dispozici také vestavěnou multikonferenční jednotku pro řízení spojení (MCU) spolu se změnami v komprimačních algoritmech (tzv. transcodingem).

Větší míra flexibility, než kdykoliv předtím

Díky zvýšené pozornosti, kterou LifeSize věnuje vývoji uživatelsky přívětivých rozhraní, je systém LifeSize Conference 200 jednoduše ovladatelný. Vestavěný panelový software AMX pak umožňuje ještě snadnější volání s vytáčením přes jediné tlačítko. A protože LifeSize vyznává otevřenou architekturu, osvědčená interoperabilita jeho systémů umožňuje kompletní integraci do vaší stávající komunikační infrastruktury.

Řešení LifeSize Conference 200 představuje konec nákladným značkovým řešením virtuálních setkání, která jsou příliš drahá a zároveň příliš těžkopádná pro instalaci ve vaší společnosti.

Pocit osobního setkání je opět důležitý

Kromě nejmodernějších technologií, služeb a podpory vám systém LifeSize Conference 200 přináší výrazy obličeje, řeč těla a gesta, to vše na velké vzdálenosti. Vaše týmová spolupráce získá úžasně reálnou podobu, ať jsou členové týmu kdekoli.

Prozkoumejte schopnosti systému LifeSize Conference 200. Objevíte pozoruhodné řešení, které přináší vynikající zážitky z virtuálních setkání napříč městy, zeměmi i kontinenty. Systémy LifeSize se odlišují tím, co s nimi prožijete.

 

Hlavní vlastnosti systému LifeSize Conference 200

Vlastnosti systému LifeSize Conference 200

Vlastnosti systému LifeSize Conference 200

 

Pro více informací čtěte:

Doporučujeme k přečtení:

 

       Leták videokonference LifeSize ve formátu PDF  (2,9 MB)

 Leták konferenční nábytek ClearOne v angličtině (271 kB)        

 Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004