Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...SMDR?
Sériové rozhraní pro výpis údajů o telefonních hovorech. Umožňuje připojení sériové tiskárny, počítače nebo vyrovnávací paměti. Obvykle je využíváno pro tarifikaci telefonních hovorů.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

 

Pobočková telefonní ústředna Panasonic KX-TDA100D

Mobilní řešení

Bezdrátová řešení

Máte právě hovor s důležitým zákazníkem a potřebujete odejít od stolu? Pomohou vám bezdrátová mobilní řešení od společnosti Panasonic. Systém KX-TDA100D společnosti Panasonic umožňuje jednoduše pokračovat v konverzaci po celé kanceláři pomocí jednoho z našich lehkých bezdrátových telefonů DECT s inteligentními fi remními funkcemi. Protože lze jako kancelářské vnitřní linky integrovat také mobilní telefony, stačí vám k přijímání i provádění hovorů jediné číslo.

Sluchátka řady Panasonic DECT: KX-WT115, KX-TCA175, KX-TCA275 a KX-TCA364

Sluchátka řady Panasonic DECT

 

Integrace mobilních/GSM zařízení pro mobilitu kdykoli a kdekoli

Při podnikání mimo kancelář se bez mobilních telefonů často neobejdete. Systém KX-TDA100D podporuje nejnovější technologii integrace mobilních telefonů. Umožňuje přesměrovat hovory směřující na vnitřní linku v kanceláři přímo do mobilního telefonu. Hovory pak lze přepojit zpět na vnitřní linku kolegy v kanceláři nebo dokonce zpět do systému hlasové pošty.

Integrací mobilních telefonů lze umožnit, aby příchozí hovory vyzváněly současně na stolním i mobilním telefonu. Firmy tak
mohou uveřejnit jediné číslo pro veškeré příchozí hovory a současně uživatelům poskytnou vyšší fl exibilitu v tom, zda hovory přijmou na stolním nebo mobilním telefonu.

 

Bezdrátové kancelářské mobilní řešení DECT s více základnovými stanicemi 

Kancelářské řešení mobility od společnosti Panasonic vám nabídne možnost pokračovat v konverzaci prostřednictvím lehkých
bezdrátových terminálů DECT s inteligentními fi remními funkcemi, i když se vzdálíte od pracovního stolu nebo pohybujete po kanceláři. Pomocí funkce Wireless XDP (eXtra Device Port) mohou uživatelé nastavit bezdrátové terminály DECT na stejné číslo linky, jako má jejich stolní telefon. Pak mohou hovory přijímat, i když u svého pracovního stolu nejsou.


Systém DECT s více základnovými stanicemi představuje integrované bezdrátové mobilní řešení, které zajišťuje automatické
předávání hovoru mezi nainstalovanými bezdrátovými základnami. Tím zlepšuje pokrytí a poskytuje skutečnou komunikační mobilitu i v rozsáhlých budovách.

 Výhody telefonních sluchátek systému Panasonic DECT

 

Terminály pro firemní mobilitu

Ať jsou vaše požadavky jakékoli, s terminály DECT (ať už ve standardním, kompaktním manažerském nebo odolném provedení) máte jistotu, že společnost Panasonic má řešení mobility DECT právě pro vás.

Zatímco základní model KX-WT115 nabízí výkon za výhodnou cenu, telefon KX-TCA275 představuje kompaktní, lehké a odolné zařízení vyznačující se řadou výkonných funkcí pro firemní telefonii. Pro uživatele, kteří potřebují telefon běžné velikosti s kvalitním výkonem, je zase ideálním řešením model KX-TCA175. V neposlední řadě je tu odolný telefon KX-TCA364 pro náročná prostředí, který splňuje přísné normy odolnosti proti prachu a stříkající vodě specifi kace IP64. Všechny naše telefony DECT byly navíc vylepšeny o funkci určenou pro hlučná prostředí, takže je lze používat v hlučných prostředích při nezměněné kvalitě zvuku.

 

Rozšíření mobilní kancelářské bezdrátové komunikace

Abychom vám dokázali nabídnout to nejpružnější a nejuniverzálnější mobilní prostředí, je součástí naší nabídky terminálů DECT široký výběr základnových stanic podporujících 2, 4 a 8 hovorových kanálů. Protože lze systém KX-TDA100D nakonfigurovat pro použití s více různými základnovými stanicemi (včetně mnohakanálových stanic), dosahuje tak vyšší mobility celého řešení. Pokud systém doplníte o náš vícekanálový opakovač DECT, můžete ještě více rozšířit pokrytí.

Systém také poskytuje bezproblémové automatické předávání mezi nainstalovanými základnovými stanicemi. Tím zlepšuje pokrytí a poskytuje skutečnou komunikační mobilitu i v rozsáhlých budovách.

 

Pro více informací čtěte:

 

 Leták KX-TDA100D ke stažení ve formátu PDF (2,2 MB)

 Leták Technické údeje KX-TDA100D ke stažení ve formátu PDF (86 kB)

Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004