Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...GSM brána?
Zařízení, obsahující podobně jako mobilní telefon SIM kartu mobilního operátora (některé typy umožňují instalaci několika SIM karet). Umožňuje připojení k běžnému telefonnímu přístroji, nebo častěji k pobočkové telefonní ústředně. Odchozí hovory do GSM sítě je pak možno směrovat např. díky systému ARS/LCR přes připojenou GSM bránu a snížit tak náklady na hovory. Stejně tak příchozí hovory z mobilních sítí mohou být uskutečněny na číslo GSM brány a následně obslouženy telefonní ústřednou.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Telefonní ústředny Avaya pro střední a malé podniky; Základní řešení

Avaya IP Office

Pomůžeme Vám dosáhnout Vašich cílů. Každý malý a střední podnik potřebuje možnosti, jak snížit náklady a zlepšit si svoje fungování. Tak, jako každý podnik, i vy se snažíte udržet si všechny své zákazníky, získat nové a rozvíjet svoji činnost optimálním tempem. Společnost Avaya si klade tyto otázky neustále. S více než 100 letou zkušeností lídra v odvětví komunikací víme, že ideální řešení pro vaše podnikání je to, které vám pomůže zvýšit rentabilitu, zlepšit produktivitu a získat konkurenční výhody.

Získáte možnosti komunikace velkých firem – za cenu řešení pro malé podniky. Podniky po celém světě se spoléhají na řešení společnosti Avaya, jako je IP Office – oceňovaný komunikační systém, který dává rostoucím společnostem kompletní řešení pro telefonování, posílání zpráv, síťovou komunikaci, uspořádání konferencí, řízení vztahů se zákazníky a mnoho dalších funkcí. Avaya ulehčuje podnikům, jako je ten váš, nákup systému přesně podle vašich potřeb prostřednictvím široké škály konfiguračních možností.

Co to je systém IP Office?

Jak jej mohu využít ve svém podniku? Jaké jsou možnosti volby?

Zvyšte spokojenost zákazníků a posilte jejich věrnost. Zmeškané hovory znamenají zmeškané obchody. 

Telefonní ústředna Avaya IP Office je konvergované řešení, které používá tradiční hlasovou a IP technologii pro poskytování inteligentních komunikačních metod, které přinášejí vašemu podniku snížení nákladů, zvýšení produktivity a zlepšení služeb zákazníkům.

Jak jej můžete využívat ve Vašem podniku?

Pro spojení s kolegy, dodavateli a zákazníky, pro zjednodušení přístupu k informacím a udržování kontaktů se vzdálenými pracovníky. Můžete ušetřit peníze při uspořádání konferencí, využívat síťové připojení, vedení hovorů, telefonování přes datovou síť (Voice over IP)a další funkce.

Jaké máte možnosti volby?

Sídlí váš podnik na jednom místě? Na více místech? S IP Office si můžete vybrat z celé řady modelů a navyšovat kapacitu, přidávat aplikace a připojovat další telefony podle vašich potřeb. IP Office je optimální volba bez ohledu na to, kolik má váš podnik zaměstnanců.

 

IP Office – Vaše konkurenční výhoda

Nezáleží na tom, jestli je váš podnik velký, střední nebo malý. Avaya má komunikační řešení, které může okamžitě pomoci zlepšit úspěšnost vašeho podnikání, jeho další růst spolu s růstem ostatních vašich aktivit.

Nyní můžete mít nejen základní funkce – jako běžné přesměrování hovorů na správnou osobu, ale také sofistikované funkce, umožňující například automatické uspořádání konferencí v čase, intervalu a s osobami podle vašeho zadání.

Zpřístupnění možnosti efektivní komunikace vašim zaměstnancům, zákazníkům a partnerům podpoří vaše postavení na trhu. Společnosti, jako je vaše implementují inteligentní komunikační funkce do podnikových procesů a dosahují zvyšování produktivity pracovníků, věrnosti zákazníků a ziskovosti. Jak? Podívejte se.

  • Buďte produktivní a dosažitelní, ať už jste kdekoliv

Avaya IP Office vám a vašim zaměstnancům umožňuje pracovat všude – z domu, z hotelu anebo například z letiště.

Unavuje vás rozesílat množství telefonních čísel podle toho, kam se právě chystáte? S Avaya IP Office budete zastihnutelní na stále stejném čísle, jaké používáte ve své kanceláři – budete tak okamžitě k zastihnutí na libovolném místě. Umožníte vašim zaměstnancům pohodlnou práci z domu, hotelu anebo dokonce z letiště. S IP Office může váš notebook sloužit jako cestovní telefon. Všechny hovory z hotelu, hlavně mezinárodní, vám přinášejí okamžité úspory, protože je při nich použité běžné internetové použití.

Cestujete právě do jiné pobočky vaší firmy? IP Office vám dává možnost přihlásit se z libovolného telefonu (digitálního, IP anebo analogového) v libovolném místě sítě a pracovat s ním, jako kdyby to byl telefon ve vaší kanceláři.

Připojte se do plánované konference spolupracovníků anebo zorganizujte vlastní mimořádnou konferenci přímo ze svého pracovního stolu. IP Office může taktéž automaticky zahájit konferenční volání účastníků schůzky – pro okamžité spojení kompetentních osob a rychlé rozhodování.

  • Zvýšíte spokojenost zákazníků a posilníte jejich věrnost

Každý přicházející hovor je příležitost. S Avaya IP Office využijete všechny tyto příležitosti na maximum díky vysoké kvalitě služeb a rychlejšímu odbavení každého volajícího zákazníka.

  • Zmeškané hovory znamenají zmeškané obchody

IP Office umožňuje směrovat volání hned na poprvé ke správné osobě, aby byla zákazníkovi poskytnutá optimální služba, i když jsou volaní momentálně na jiných místech. Snadná integrace s jinými aplikacemi typu Microsoft Outlook může navíc poskytnout vašim pracovníkům podrobné informace o volajícím – čímž uděláte dojem na zákazníky a rychleji uspokojíte jejich požadavky.

Pomocí IP Office můžete získat podrobný přehled jak dobře (nebo špatně) sloužíte svým zákazníkům – to vás vyzbrojí informacemi pro změnu způsobu vašeho podnikání.

 

Máte otázky … ?

Avaya a její obchodní partneři mají odpovědi!

 

Dává můj současný telefonní systém mému podniku to, co potřebuje?

Pokud je zkonstruovaný na základě staré technologie, tak pravděpodobně ne. Vaši konkurenti budou s nejmodernějším komunikačním softwarem rychlejší a profesionálnější. IP Office nabízí možnosti, které vám umožní zachovatkonkurenceschopnost vašeho podniku.

Musím rozumět technologii, abych ji mohl implementovat?

Ne. Systém IP Office je navržený specificky tak, aby vám poskytoval víc funkcí bez větších nároků na vaše zdroje. Spolehněte se před koupí, v jejím průběhu i po ní na vašeho obchodního partnera společnosti Avaya.

Musím utratit hodně peněz?

Vůbec ne. Můžete si vybrat podle stavu vašeho rozpočtu. Jednoduchý leasing anebo plán financování učiní vaši volbu nejen cenově dostupnou, ale pomůže vám okamžitě snížit měsíční výdaje. A vy si koupíte/pronajmete jen to, co potřebujete, a tehdy, když to potřebujete.

Není IP technologie příliš nová na to, aby byla spolehlivá?

Nasazení 90 000 systémů Avaya IP Office po celém světě dokazuje, že se na ni mohou podniky, jako je ten váš, spolehnout. Získala mimo jiné ceny Product of the Year od magazínu Internet Telephony a ceny Editor ‘s Choice Award 2006 od IT Week. Podniky s její pomocí šetří peníze a posilují produktivitu. Mnohé z nich si dokonce jednoduše konfigurují systém sami prostřednictvím nástrojů ovládaných pomocí menu.

Máme staré systémy, ale přidáváme další kancelář. Měl bych uvažovat o staré technologii? 

Byla by to pro vás nejen cesta, jak využít rozsáhlé funkce nejmodernějších komunikačních aplikací, ale nový systém by mohl být taktéž napojený na existující vybavení a mohl by se připravit i plán přechodu na novou technologii na dalších místech.

Jak rychle můžeme systém zavést a začít používat?

Místní obchodní partneři společnosti Avaya vám mohou připravit řešení na míru, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a finančním možnostem.

 

Nabízíme Vám krátký přehled technologií, na kterých jsou řešení Avaya postavená. Každý systém má svoje specifické vlastnosti. V závislosti na Vašich potřebách Vám naši specialisté ochotně poradí, který ze systémů je pro Vás nejvhodnější, aby splnil všechny Vaše potřeby.

 

Podrobnější informace o ústřednách Avaya na našem webu naleznete pod odkazy níže:

Avaya IP Office 412

Avaya IP Office 500 

Komunikační systémy Avaya pro velké podniky a call centra

 

Produktové letáky Avaya v češtině a angličtině ke stažení ve formátu PDF:

 Avaya IP Office Zákazník - Brožura (9 MB)

Avaya IP Office Customer - Brochure (3,8 MB)

IP Office Essential Edition - Fact Sheet (140 kB)

IP Office Preffered Edition - Fact Sheet (190 kB)

IP Office Advanced Edition - Fact Sheet (500 kB)


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004