Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...BGM?
(Background music) - hudba na pozadí, je přehrávána volajícímu například při přepojování hovoru nebo při čekání. Většina ústředen umožňuje volbu mezi interním zdrojem hudby a připojením externího zdroje (např. rádio nebo CD přehrávač apod.)
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic telefonní ústředny série NS

V současné době by firemní komunikační servery měly poskytovat řešení komunikačních potřeb reálných firem, jako je například zjednodušení a zlepšení komunikace, snižování nákladů a zlepšení produktivity, přičemž se flexibilně přizpůsobit stylu, kterým organizace pracuje. 

Pobočková telefonní ústředna Panasonic KX - NS1000

Síťové komunikační servery NS1000 / NS700 / NS500 od společnosti Panasonic jsou navrženy tak, aby tato řešení poskytovaly, přičemž integrují hardwarové a softwarové komponenty modulárním způsobem a umožňují přizpůsobit komunikační systém vašim specifickým potřebám.

Servery NS jsou postaveny na digitálních, SIP a IP technologiích  s výkonnými vestavěnými komponentami sjednocené spolupráce a komunikace včetně nástrojů pracovní plochy, zasílání zpráv a interaktivního systému hlasové odezvy, který ve spolupráci s komplexní řadou terminálů, příslušenství a aplikačního softwaru zajišťuje, že se tyto systémy mohou přizpůsobit tak, aby splňovaly všechny komunikační požadavky vašeho podniku a podporovaly růst příjmů.

Se zvukem s vysokým rozlišením a rozšířením kapacity na přání, které jsou nejlepší ve své třídě, představují servery NS jádro výkonného řešení VoIP komunikace, jež nabízí flexibilitu, jednoduchost a produktivitu.

 

Podrobné informace o systémech Panasonic NS naleznete na našem webu pod odkazy níže:


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004