Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...PRI?
(Primary Rate Interface) - označení pro třicetikanálovou přípojku ISDN 30.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-NS700; Platforma jednotné komunikace

 

Platforma jednotné komunikace Panasonic KX-NS500

 

Pro každou malou či středně velkou společnost, která chce využít výhod kvalitních technologií společnosti Panasonic, aniž by měla velký rozpočet, je řešením nové zařízení pro jednotnou komunikaci KX-NS700 se snadnou instalací a údržbou.Tato chytrá digitální/IP pobočková ústředna představuje cenově dostupné řešení pro starší komunikační systémy i systémy IP pro společnosti s méně než 250 uživateli na jednom pracovišti, které lze flexibilně konfigurovat a rozšiřovat podle specifických požadavků podnikání.

Systém KX-NS700 má pokročilé funkce a jeho základem je 6 vnitřních linek s možným rozšířením až na 288 vnitřních linek pomocí rozšiřujících jednotek. Jde též o systém pro jednotnou komunikaci, který nabízí řadu funkcí protokolu IP, např. propojení s mobilní sítí, integrovanou hlasovou schránku a e-mail, zasílání rychlých zpráv (chat) a informace o přítomnosti.


Rovněž může využívat vestavěné aplikace, jako je řešení callcentra, mobilní řešení a systém hlasové schránky pro zajištění efektivnější práce, zvýšení spokojenosti zákazníků a snížení nákladůna vlastnictví.


HLAVNÍ VLASTNOSTI

  • Chytrá digitální/IP pobočková ústředna pro malé a středně velké společnosti
  • Rozšiřitelná z 6 vnitřních linek až na 288 vnitřních linek pomocí rozšiřující jednotky
  • Cenově dostupná instalace i provoz
  • Integrované aplikace včetně řešení callcentra, mobilního řešení a hlasové schránky

SYSTÉM, KTERÝ ROSTE S VAŠÍ SPOLEČNOSTÍ


INTEGROVANÁ AUTOMATICKÁ SPOJOVATELKA
Systém KX-NS700 standardně umožňuje spojení zákazníků s vhodnou linkou či operátorem na základě dotazu při směrování hovoru hlasovým naváděním. Rovněž může zákazníky vyzvat k zanechání hlasové zprávy, pokud je operátor nedostupný.


VYUŽITÍ STÁVAJÍCÍCH ZDROJŮ
Stávající analogové a digitální PT od společnosti Panasonic lze používat i nadále, což umožňuje výměnu systému s nízkými náklady a bez plýtvání zdrojů.


VYLEPŠENÁ HLASOVÁ SCHRÁNKA
Systém KX-NS700 lze rozšířit na systém hlasové schránky, který umožňuje souběžně zaznamenat až 24 kanálů a uložit až 400 hodin. V případě nové hlasové zprávy rovněž zašle uživateli oznámení e-mailem. Zprávy lze také přijímat a přeposílat jako přílohu emailu. Oznámení e-mailem lze odesílat i pro zmeškané hovory, kdy zákazník nezanechá vzkaz, což uživatelům umožňuje rychle kontaktovat zákazníka.

ŘEŠENÍ CALLCENTRA
Systém KX-NS700 zahrnuje pokročilou funkci směrování hovoru pro malá až středně velká callcentra. Tuto funkci lze používat bez externího serveru CTI. Efektivnější přijímání hovorů umožňuje efektivní využívání omezených zdrojů pro zlepšení služeb
zákazníkům.


AUTOMATICKÝ ZÁZNAM A ZÁLOHOVÁNÍ HOVORŮ
Funkci systému hlasové schránky lze použít pro automatický záznam hovorů se zákazníky. Zaznamenaná hlasová data lze automaticky ukládat na paměťové úložiště USB nebo externí server přes internet s možností poslechu na vyžádání. Tato data lze použít pro porozumění problémům či příležitostem souvisejícím se službami zákazníkům.


KOMPATIBILNÍ S MODERNÍMI A STYLOVÝMI TELEFONY
Použijte bezdrátový telefon nejnovější řady Panasonic KX-TCAx85, digitální stolní telefony řady KX-DT5xx a IP telefony řady KX-NT5xx. Můžete také použít mnoho externích aplikací vyvinutých našimi partnery.

 

 Leták Panasonic KX-NS700

 Technická specifikace KX-NS700

Další dokumenty ke stažení


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004