Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...COS?
(Class Of Services) - Funkce umožňující rozčlenění poboček ústředny do tříd (skupin), pro které je následně možno nastavit oprávnění volání, oprávnění pro využití nadstavbových funkcí jako je vstup do hovoru, zpětné přepojení hovoru do veřejné sítě apod..
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Uživatel ovládá systém pomocí přehledného grafického rozhraní, které je zobrazeno ve formě přídavné lišty na ploše PC. Toto rozhraní, kromě přístupu a ovládání všech funkcí PC Phone, umožňuje uživateli ovládat digitální systémový telefon Panasonic řady KX-T 7633 KX-T 7636.

Přídavná lišta


Ikony voláníVolání - pomocí těchto ikon lze zvedat a nebo pokládat hovory. Po provedení příslušné volby se buď zvedne případně zavěsí hlasitý telefon přístroje uživatele. Výhodou je především přímé vytáčení telefonních čísel z PC. Tyto čísla je možné přímo zadat z klávesnice PC a nebo je vyhledat v paměti.

Volání

Zobrazení hovorů - na monitoru uživatele jsou zobrazovány informace o všech hovorech. Tyto informace jsou zobrazeny již při vyzvánění. Díky tomu má uživatel informaci o tom kdo volá ještě před vyzvednutím hovoru a může se na hovor dopředu připravit. V systému je možno provázat k jednotlivým číslům volajících dokumenty v PC uživatele. Příklad : PC Phone identifikuje jako volajícího pana Nováka a ještě před vyzvednutím hovoru PC uživatele otevře nabídku, kterou mu uživatel vypracoval, uloženou ve Wordu.

Zobrazení hovorů

Při rozšířeném způsobu zobrazení může být k informacím přiřazena i fotografie, případně obraz IP kamery.


ZáznamníkZáznamník - po stisknutí tohoto symbolu zapne uživatel záznamník telefonních hovorů. Uživatel má možnost nahrávky oznámení pro volajícího. Záznamník se zapíná po určitém předem nastaveném počtu zvonění. Záznam je uložen v PC uživatele na pevném disku v souboru wav. Záznam je možno kdykoli později znovu přehrát.

ZprávyZprávy - ikona signalizuje přijetí nového zprávy na záznamníku. Pomocí tohoto tlačítka lze uložené zprávy i přehrát.

Záznam hovoruZáznam hovoru - hovor uživatele a volajícího lze po stisknutí tohoto tlačítka nahrát. Nahrávány jsou obě strany. Záznam je uložen v PC uživatele na pevném disku v souboru wav. Záznam je možno kdykoli později znovu přehrát. Hovory lze zaznamenávat automaticky (to znamená všechny) a nebo jenom vybrané stisknutím této ikony.

Telefonní seznamTelefonní seznam - umožňuje vstup pro zadávaní a opravu telefonního seznamu. Čísla jsou v seznamu uložena včetně jména.

Statistika voláníStatistika volání - po stisknutí tohoto symbolu je zobrazena přehledná tabulka (viz. obrázek) příchozích a odchozích hovorů. Hovory jsou řazeny v seznamu pod sebou podle data a času.

Statistika volání

Historie voláníHistorie volání - pomocí této funkce lze vyvolat starší již archivované informace o hovorech. Informace u těchto hovorů jsou stejné jako v případě tlačítka „Statistiky volání“.

Textová poznámkaTextová poznámka - ke každému hovoru lze vytvořit textovou poznámku. Textová poznámka lze vytvářet i během hovoru.

Hlasová poznámkaHlasová poznámka - ke každému hovoru lze vytvořit hlasovou poznámku. Záznam lze kdykoli vyvolat z paměti a přehrát.

VolbyVolby - ikona pro nastavení parametrů programu PC Phone. Každý uživatel může přizpůsobit parametry programu svým potřebám.

Funkční tlačítkaFunkční tlačítka - obsahuje všechna funkční tlačítka aplikace umožňující rychlé ovládání vybraných funkcí, například opakované volby (redial), odhlášení ze systému apod.

NápovědaNápověda


UkončeníUkončení programu

 

 

Základní popis software PC Phone

Diskuse k článku: Přehled funkcí

Datum: 01.09.2009 16:04:41; Od: Viktor Bučo
Titulek: vytáčení z Outlooku

Dobrý den.

Je možné systém nastavit tak, aby fungovalo automatické vytáčení z kontaktů aplikace MS Outlook?

Děkuji
odpovědět

Datum: 01.09.2009 20:26:20; Od: USTREDNY.cz
Titulek: Re: vytáčení z Outlooku

U této aplikace to možné není, je to však možné u aplikace ANTS CTI Client. http://www.ustredny.cz/scripts/index.php?id_nad=151
odpovědět

Datum: 10.03.2008 09:17:30; Od: Radek
Titulek: Sebján

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na možnost kterou popisujete v dotazu dole ohledně nastavení sdíleného adresáře v exchange a PC Phone. Neustále narážím na problém a't si nasdílím kterýkoliv kontak, tak PC Phone bere v úvahu jen konatky na lokálním PC, žádné sdílené neimportuje. jak mu to vnutím nebo jaký je přesný postup na sdílení - nastavení. Děkuji
odpovědět

Datum: 10.03.2008 21:51:14; Od: USTREDNY.cz - Jan Matýšek
Titulek: Re: Sebján

Je to myšleno tak, že je možné kontakty, sdílené na Exchange serveru synchronizovat přes Outlook na konkrétní stanici s programem PC Phone. Přímé propojení s Microsoft Exchange není. PC Phone je primárně určen pro lokální práci, tento postup je tedy samozřejmě nepohodlný. Při potřebě pracovat síťově doporučuji spíše řešení typu ANTS CTI Suite.
odpovědět

Datum: 12.08.2005 09:10:52; Od: Antonin Vortel
Titulek: Bez titulku

Existuje cestina pro PC-phone ?
odpovědět

Datum: 12.08.2005 10:51:12; Od: USTREDNY.cz - Zdeněk Prax
Titulek: Re: Bez titulku

Ano, čeština je k dispozici.
odpovědět

Zobrazení celé diskuse k tomuto článku (celkem 12 příspěvků)


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004