Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...UCD?
(Unified Call Distribution) - Funkce umožňující stejnoměrné vytížení všech operátorů ve skupině postupným cyklickým přidělováním příchozích hovorů. V případě obsazení telefonu jednoho operátora jsou hovory automaticky směrovány na další operátory ve skupině.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

KX-TVP200 - Dostupná hlasová pošta s mnoha funkcemi

Nová hlasová pošta Panasonic KX-TVP200 nabízí velké množství obchodních funkcí za příznivou cenu. Můžete odpovídat na příchozí hovory profesionálně díky funkci automatické spojovatelky a uchovávat zprávy díky hlasovým schránkám. Kromě toho propojení KX-TVP200 a digitální pobočkové ústředny Panasonic poskytuje další výhodné funkce , které jsou dostupné pouze se značkou Panasonic.

 

◆  Užitečné funkce KX-TVP200 a jejich použití
1. Služba hlasové schránky
KX-TVP200 poskytuje 32 individuálních heslem chráněných hlasových shránek, každou s kapacitou až 100 zpráv. Okamžitá signalizace nové zprávy je možná pomocí kontrolky čekající zprávy na Vašem telefonu. Přístup do hlasové schránky je možný nejenom z pobočkové, ale i z vnější linky.

2. Služba automatické spojovatelky
KX-TVP200 automaticky odpoví na příchozí hovor a jakmile si volající vybere požadovanou pobočku, hovor je přepojen do odpovídajícího oddělení. Uvítací menu je možno si upravit a nastavit až do 8 úrovní.
3. Služba Interview
Systém můžete nastavit tak, aby zaznamenal odpovědi až na 10 otázek. Můžete tak provádět sběr dat a přijímat vzkazy 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.
Doplňkové příslušenství
Model                  Specifikace
KX-TVP204          Karta 4 přípojných portů
 
 
◆   Speciální funkce KX-TVP200 dostupné pouze u značky Panasonic*
1. Monitorování nahrávané zprávy
Můžete monitorovat příchozí hovory, zatímco jsou nahrávány do Vaší schránky. Pokud chcete s volajícím mluvit, zvednete sluchátko a přerušíte tak nahrávání.
 
2. Dvoucestný záznam
Můžete si nahrát právě probíhající hovor do Vaší schránky pro pozdější použití pouhým stisknutím funkčního tlačítka Dvoucestný záznam.
 
3. Dvoucestný přenos
Můžete nahrát právě probíhající hovor do schránky třetí osoby pouhým stisknutím  funkčního tlačítka Dvoucestný přenos a čísla cílové schránky; výhodná funkce pro společnosti, které požadují, aby recepční přijímaly osobně všechny příchozí hovory.
 
4. Rozlišení pozdravů podle CLIP
KX-TVP200 automaticky vybere odpovídající pozdrav podle přijatého čísla CLIP. Může tak například přehrát volajícímu uvítací pozdrav v jeho rodném jazyce.
 
5. Uložení informace CLIP
KX-TVP200 uloží CLIP informaci současně se zprávou a Vy si tak můžete vyslechnout oznámení o čísle volajícího, dokonce i z vnější linky.
 
 
*Tyto speciální funkce jsou dostupné pouze při digitální integraci systému KX-TVP200 s pobočkovými ústřednami Panasonic KX-TD1232/816/612/500.
 
 
  • Základní informace 
  • Technické informace

  • Dotaz / příspěvek do diskuse

    Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
    Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004