Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...VoIP?
(Voice Over IP) - telefonie uskutečňováná prostřednictvím datových sítí, například sítě Internet nebo privátních datových sítí. Hlasový provoz je převeden na data, může být přenášen s ostatním datovým provozem.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-TDA 15
KX-TDA 30Systém Panasonic KX-TDA 15 IP PBX představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí.
Systém staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní.
V souladu s úsilím společnosti Panasonic o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém  KX-TDA 15 IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologii příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod integrovaných v širokopásmových technologiích ve svém podnikání.
Systém KX-TDA 15 IP PBX od společnosti Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jimž vaše společnost komunikuje.
 

Digitální telefonní ústředna Panasonic KX-TDA 15 je modulární systém umožňující přizpůsobit svou výstavbu přáním a potřebám zákazníka. Maximální kapacita systému je 8 vstupních linek, 20 vnitřních poboček připojených pevným vedením a nebo 28 vnitřních poboček bezdrátových telefonů DECT v různých kombinacích. Jako vstupní linky mohou být požity linky HTS, ISDN 2.

 

Dokument PDF Leták KX-TDA 15 a KX-TDA 30 ke stažení ve formátu PDF
            Další dokumenty ke stažení

 

Diskuse k článku: Panasonic KX-TDA 15

Datum: 19.09.2011 13:41:08; Od: Lubomir
Titulek: SOftware

Dobrý den
CHcel by som Vás poprosit o názov softwaru cez ktorý sa táto tel ústredna Panasonic KX-TDA 15 programuje velmi pekne dakujem za odpoved
odpovědět

Datum: 18.05.2010 12:47:51; Od: Michal Tomeš
Titulek: Rozpoznavani hovoru primo pri telefonovani..

Preju dobry den,
potreboval vedet jestli tahle ustredna umi rozeznat cislo prichoziho hovoru (POZOR, uz hned po zvednuti hovoru! Po skonceni hovoru to jde a na to uz soft mame) a ten nejak poslat do kompu, kde by komunikovala s nasim softem evidence klientu.
Pokud to jde, tak ten soft nebo modul jsme ochotni i koupit (teda respektive spis asi zdrojaky, aby to nasi programatori napojili s tim nasim softem na evidenci zakazniku). Z nasich programatoru se do toho nikomu nechce, protoze by to mohlo znamenat treba i mesic, dva prace s ucenim se protokolu na kterym ta ustredna komunikuje s kompem. Navic sem se fakt jeste nikde nedocetl, jestli to teda tahle ustredna umi nebo ne... za kazdou radu dekuju.. :o)
odpovědět

Datum: 18.05.2010 13:34:43; Od: USTREDNY.cz
Titulek: Re: Rozpoznavani hovoru primo pri telefonovani..

Ano, tyto informace jsou k dispozici na rozhraní TAPI, které je součástí ústředny. Pro "odstínění " programátorů od rozhraní a práci přímo s telefonními objekty můžete využít ANTS TAPI Connect Server se kterým lze komunikovat pomocí protokolu na bázi XML.
odpovědět


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004