Ústředny.cz

Česká verzeEnglish version
Akce "Stará za novou" - sleva až 25%
e-mail: info@ustredny.cz | Mapa serveru |

Víte co je...

...DECT?
Systém bezdrátového digitálního přenosu hlasu. Díky standardizovanému komunikačnímu protokolu umožňuje vzájemnou komunikaci bezšňůrových telefonů různých výrobců a jejich připojení jako poboček telefonní ústředny. Vyspělejší typy bezšňůrových telefonů umožňují pohyb mezi jednotlivými vysílači systému, které tak fungují obdobně jako základnové buňky mobilních telefonů GSM. DECT systém umožňuje vybudování lokální bezdrátové sítě, uživatelé připojení na telefonní ústřednu si mohou mezi sebou volat zdarma a být trvale dostupní po celé lokalitě pokryté signálem.
Další pojmy

Novinky e-mailem


Doporučení

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
Doporučte nás!

Anketa

Používáte ve firmě hlasovou poštu?

Ukázat výsledky

Panasonic KX-TDA 15
KX-TDA 30Systém Panasonic KX-TDA 15 IP PBX představuje výkonný komunikační nástroj na podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí.
Systém staví na 20 letech zkušeností společnosti Panasonic jako leadera v této oblasti a spojuje v sobě funkce a spolehlivost pobočkových ústředen s technologií IP. Výsledkem je vysoce výkonný obchodní komunikační systém, který zajišťuje pokročilá řešení pro telefonní hovory i zasílání zpráv, efektivní a flexibilní komunikaci, provoz v souladu s evropským bezdrátovým standardem DECT, schopnost IP networkingu, přenos hlasu přes IP a hladkou integraci PC aplikací prostřednictvím plug-n-play připojení přes USB rozhraní.
V souladu s úsilím společnosti Panasonic o maximální orientaci na jednoduchou obsluhu je systém  KX-TDA 15 IP PBX snadno ovladatelný i pro uživatele, kteří toho o IP technologii příliš nevědí, ale chtějí využít všech výhod integrovaných v širokopásmových technologiích ve svém podnikání.
Systém KX-TDA 15 IP PBX od společnosti Panasonic vám umožní držet krok s technologickou špičkou a nabídne funkce, které naprosto změní způsob, jimž vaše společnost komunikuje.
 

Digitální telefonní ústředna Panasonic KX-TDA 15 je modulární systém umožňující přizpůsobit svou výstavbu přáním a potřebám zákazníka. Maximální kapacita systému je 8 vstupních linek, 20 vnitřních poboček připojených pevným vedením a nebo 28 vnitřních poboček bezdrátových telefonů DECT v různých kombinacích. Jako vstupní linky mohou být požity linky HTS, ISDN 2.

 

Dokument PDF Leták KX-TDA 15 a KX-TDA 30 ke stažení ve formátu PDF
            Další dokumenty ke stažení

 

Diskuse k článku: Panasonic KX-TDA 15

Datum: 19.09.2011 13:41:08; Od: Lubomir
Titulek: SOftware

Dobrý den
CHcel by som Vás poprosit o názov softwaru cez ktorý sa táto tel ústredna Panasonic KX-TDA 15 programuje velmi pekne dakujem za odpoved
odpovědět

Datum: 18.05.2010 12:47:51; Od: Michal Tomeš
Titulek: Rozpoznavani hovoru primo pri telefonovani..

Preju dobry den,
potreboval vedet jestli tahle ustredna umi rozeznat cislo prichoziho hovoru (POZOR, uz hned po zvednuti hovoru! Po skonceni hovoru to jde a na to uz soft mame) a ten nejak poslat do kompu, kde by komunikovala s nasim softem evidence klientu.
Pokud to jde, tak ten soft nebo modul jsme ochotni i koupit (teda respektive spis asi zdrojaky, aby to nasi programatori napojili s tim nasim softem na evidenci zakazniku). Z nasich programatoru se do toho nikomu nechce, protoze by to mohlo znamenat treba i mesic, dva prace s ucenim se protokolu na kterym ta ustredna komunikuje s kompem. Navic sem se fakt jeste nikde nedocetl, jestli to teda tahle ustredna umi nebo ne... za kazdou radu dekuju.. :o)
odpovědět

Datum: 18.05.2010 13:34:43; Od: USTREDNY.cz
Titulek: Re: Rozpoznavani hovoru primo pri telefonovani..

Ano, tyto informace jsou k dispozici na rozhraní TAPI, které je součástí ústředny. Pro "odstínění " programátorů od rozhraní a práci přímo s telefonními objekty můžete využít ANTS TAPI Connect Server se kterým lze komunikovat pomocí protokolu na bázi XML.
odpovědět


Dotaz / příspěvek do diskuse

Copyright © 2004 STAND CZ spol s r.o. Obsah tohoto serveru je chráněn autorským zákonem. Všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebGet © IT STUDIO s.r.o., 2004